Sürprizbozan Witcher 3 DLC sonunda Ciri var mı?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Geralt11

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 13400F / RTX 4060 / GİGABAYTE H610 M K DDR4 /MLD M500 ULTRA 1 TB /GSKİLL RİPJAWS (2X8) 3200mHz DDR4 /MSİ M240 / 80+ PSU/
Witcher 3 tekrardan bitti lakin bir şey unuttum, Baw DLC'sinde eve Ciri geldikten sonra Ciri nerede olur?

Bir de ben tercihimi Yennefer'dan yana kullandım ama DLC sonunda eve Ciri'nin gelmesini istiyorum, ne yapmam lazım?

BaW DLC'sinde eve Ciri geldikten sonra Ciri nerede olur?
Gündüzleri ziyarete geldiğinde konuştuğunuz ağacın altında olması lazım diye biliyorum. Geceleri evin üst katında uyuduğunu yazmışlar internette.
Bir de ben tercihimi Yennefer'dan yana kullandım ama DLC sonunda eve Ciri'nin gelmesini istiyorum, ne yapmam lazım?
Yennefer ya da Triss'le ilişkinizin olmaması ve ana hikaye sonunda Ciri'nin yaşaması lazım.

Son düzenleme:
Benim bildiğim ana oyunda Yennefer'e de Triss'e de yanlayınca seni yatağa bağlıyorlar. Ondan sonra oyunu iyi sonla bitirirsen Blood and Wine'ın sonunda Ciri geliyor. Kötü sonla bitirdiysen Dandelion geliyor.

İyi sonla bitirdim Ciri Witcher oldu peki Ciri baw da geldikten sonra başka sahnelerde var mı yoksa sadece o ağacın altında mı oturuyoruz.

Geri
Yukarı