Sürprizbozan Witcher 3 DLC'lerde Yennefer, Triss, Ciri'yi görecek miyim?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

403377

Hectopat
Merhaba oyunu iyi sonla yani Ciri'nin efsunger olmasıyla bitirdim, sevgili olarak da sadece Yennefer'ı seçtim ve DLC'lere başlayacağım DLC'lerde bu 3 karakterde var mıdır?

Peki Ciri var mı herhangi birinde tam bağ kurmuşken tak diye oyun bitti.

DİKKAT SPOİLER! Var hocam, blood and Wine'da, anna henrietta, size üzüm bağı veriyor bir görevde Ciri geliyor oraya Geralt'la ağaç altına oturuyorlar ve beraber yaşıyorlar.

Yok diye hatırlıyorum hearts of stoneda onunla ilgili bir görev var ancak.

6 kere bitirdim hocam komple, Ciri heart of stonunun neresinde var söyler misiniz?

DİKKAT SPOİLER! Var hocam, Blood and Wine'da, anna henrietta, size üzüm bağı veriyor bir görevde Ciri geliyor oraya Geralt'la ağaç altına oturuyorlar ve beraber yaşıyorlar.

6 kere bitirdim hocam komple, Ciri heart of stonunun neresinde var söyler misiniz?

Spoiler

Yok en son bossta sadece Ciri ne yapıyor diye soru sorabiliyoruz ya dilek hakkı olarak ondan bahsettim

Blood and Wine adlı dlc'de ana hikayede verdiğiniz karara göre kimin geleceği belli oluyor. Ayrıca sadece onları değil dandelion'u da görebilirsiniz.

DİKKAT SPOİLER! Var hocam, blood and Wine'da, anna henrietta, size üzüm bağı veriyor bir görevde Ciri geliyor oraya Geralt'la ağaç altına oturuyorlar ve beraber yaşıyorlar.

Sen ilişki yapmadığın için Ciri gelmiş, yoksa başkaları da gelebiliyor.

İki dlc de de yen falan yok, bir tanesinde 5 saniyeliğine gözüküyor o kadar. Önemsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı