Witcher 3 DLC'leri alınır mı?

Teşekkür ederim HowLongToBeat'te main+extrası 103 saat gözükünce iyice iştahlandım.
Rica ederim. DLC'ler dahil mi o süreye? Benimki 50-60 saat daha uzun sürmüştü.

Eski oyunlarla aram iyidir eski bilgisayarımdan dolayı hep eski veya düşük sistem oyunları oynarım. Deneyeceğim artık.
Güzel olur oynaman. Serinin en iyi RPG elementleri ilk oyundaydı. Umarım remakei gelir de daha çok kişi oynayabilir.

Teşekkür ederim HowLongToBeat'te main+extrası 103 saat gözükünce iyice iştahlandım.

1 ve 2 var hesapta ama hiç oynamadım. Baştan başlamayı düşünüyorum.
1’e ben dayanamamıştım ama 2 güzel oyundur. Kitaplarda tasvir edilen Witcher atmosferinin 2. oyunda daha baskın olduğunu düşünüyorum. Eğer ilk oyunları oynarsanız hem ana hikayede hem de DLC’ler de karşılaştığınız şeyleri daha kolay kavrarsınız.

Rica ederim. DLC'ler dahil mi o süreye? Benimki 50-60 saat daha uzun sürmüştü.

Güzel olur oynaman. Serinin en iyi RPG elementleri ilk oyundaydı. Umarım remakei gelir de daha çok kişi oynayabilir.

Ana oyunun main 50, main+extra 103 yazıyordu DLC'lerde ise biri 10/14 diğeri 20 civarı bir şeydi. Tahminimce ana oyun+DLC'ler ile 100 saati deviririm gibi duruyor. İlk oyun ise 35 saat olarak görünüyor oynanışı beğenirsem rahatlıkla bitiririm.

1'e ben dayanamamıştım ama 2 güzel oyundur. Kitaplarda tasvir edilen Witcher atmosferinin 2. oyunda daha baskın olduğunu düşünüyorum. Eğer ilk oyunları oynarsanız hem ana hikayede hem de DLC'ler de karşılaştığınız şeyleri daha kolay kavrarsınız.

Vallahi kankam gece vardiyasında çalışıyorum artık eylül gibi başlayacağım. Eski olduğu için oynanış olarak biraz şüphem var eğer beğenirsem rahatça bitiririm onu.

Witcher 3 almayı düşünüyorum DLC'li paketi ile normal fiyatı arasında 50 TL fark var. Sizce bu fiyata değer mi ve bu DLC'leri oynayan varsa oynama süreleri ne kadar?
Alınır, özellikle Blood And Wine DLC'si sana yeni koca bir map veriyor ve içinde de bir sürü görev var. Deneyim etmeni tavsiye ederim.

Ana oyunun main 50, main+extra 103 yazıyordu DLC'lerde ise biri 10/14 diğeri 20 civarı bir şeydi. Tahminimce ana oyun+DLC'ler ile 100 saati deviririm gibi duruyor. İlk oyun ise 35 saat olarak görünüyor oynanışı beğenirsem rahatlıkla bitiririm.

Vallahi kankam gece vardiyasında çalışıyorum artık eylül gibi başlayacağım. Eski olduğu için oynanış olarak biraz şüphem var eğer beğenirsem rahatça bitiririm onu.
2. oyun 14-15 saat arası sürer çok takılmazsanız. Biraz zordur Witcher 2. W3 bossları bile bazen W2’ninkilerin yanında tırt kalıyor. Vakti ayarlayamazsan W1’i izleyerek geçersin, 2’den başlarsın.

2. oyun 14-15 saat arası sürer çok takılmazsanız. Biraz zordur Witcher 2. W3 bossları bile bazen W2'ninkilerin yanında tırt kalıyor. Vakti ayarlayamazsan W1'i izleyerek geçersin, 2'den başlarsın.

Bakacağız bir sürü oyun alacağım ona göre sıralama yapacağım artık bir daha bu fiyatlara düşmez. Üstte bir arkadaş en iyi RPG 1 de demiş o yüzden birinci oyunda kendimi zorlayacağım. 2. oyunda ise biraz zorlu olması bence daha zevkli olur beni iyice içine çeker.

Geri
Yukarı