Witcher 3 dünyanın en iyi oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç sorma. Bunun şokunu atlattım, şimdi birkaç gün önce 98 TL'ye satılan RDR 2'nin 1.150 TL olması şokunu atlatmaya çalışıyorum.

98 TL saılan RDR2 ve 124 TL olan Cyberpunk satın aldım. İlk defa alış verişte paçayı kurtaran biri olarak kendimdi gördüm.:)

RDR beni sarmadı izledim almadım, GFN'de yok ama biraderin Laptop'da oynardım sarmadığı için almadım. Türkçe alt yazı desteği vermeyen oyunları almıyorum tabii GTA vb. multi oyunlar istisna.

Niye? Boykot mu uyguluyorsunuz :D Türkçe yaması var ama konsoldaysanız haklısınız gerçi.

Oyun etkisinde kalacak yaşı çoktan geçtim sen merak etme. 5 gün aralıksız izleyip etkisinde kaldığım tek şey breaking bead dizisi olmuştu tabii o zamanlar ergendik. ;)

Breaking Badin etkisinde kalmayan bir tane Türk genci yoktur bence. Bir ara evde Jesse Pinkman sanıyordum kendimi.

RDR 2 oyna geçer dostum.

RDR 2 ve the Witcher 3 oynayan biri olarak söylüyorum. Henüz RDR 2 bitmedi ama. RDR 2 daha bir üst segment. Bu alanda. Olmuş yani adamlar bir üst çıtaya çekmişler oyunu. Bazı oyunları ilk görüşte seversin. Buna ilk örneğim Batman Arkham Knight. Bazı oyunları zamanla seversin. O oyunda RDR 2'dir.

RDR 2 ve the Witcher 3 oynayan biri olarak söylüyorum. Henüz RDR 2 bitmedi ama. RDR 2 daha bir üst segment. Bu alanda. Olmuş yani adamlar bir üst çıtaya çekmişler oyunu. Bazı oyunlaır ilk görüşte seversin. Buna ilk örneğim Batman Arkham Knight. Bazı oyunları zamanla seversin. O oyunda RDR 2'dir.
The Witcher 3 sevdiğim ve kaliteli bulduğum bir oyundur. Ancak RDR2 ile karşılaştırmak bile mümkün değil. RDR2 hiçbir oyun firmasının yapamayacağı kadar kaliteli ve zirve noktada olan bir oyun. Oyunun her karesinde Rockstar'ın tecrübesini hissedebiliyorsunuz. Witcher 3 için aynısını söyleyemem, zayıf olduğu noktalar var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı