Witcher 3 dünyanın en iyi oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben gelmesem olmazdı sanırım. Evet Witcher 3'e bayılırım ama kesinlikle dünyanın en iyi oyunu değil. Mekanikleri günümüze göre biraz eskidi ama yine de ben combatından kopamıyorum. Yeni grafik güncellemesi harika oldu ama yine de en iyisi değil. Bana göre Red Dead Redemption 2'dir dünyanın en iyi oyunu. Şimdi beni ilk kez görecekler sen kimsin diye soracak olabilir. Ben buyum.
1675372112384.png

İstediği kadar tokat manyağı yapsın Rockstar gibi oyunları markalaşmış bir devle mümkün değil kıyasa giremez.

Diyaloglar uzun okumak zor oluyor.
Rockstar Games'i hikayede tokat manyağı yapmış.
GTA serisi vb. büyük oyunları oynamış birisi olarak bana göre dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'dür.
Tek kusuru var savaş dinamiği berbat ötesi
Bunlar oyundan soğumamı sağladı teşekkürler. Oynamama kararı aldım. Kütüphane de tozlansın.

Birde Rockstar Games'i falan tokatlamış. Hiç bulaşılmaz :D

Ben gelmesem olmazdı sanırım. Evet Witcher 3'e bayılırım ama kesinlikle dünyanın en iyi oyunu değil. Mekanikleri günümüze göre biraz eskidi ama yine de ben combatından kopamıyorum. Yeni grafik güncellemesi harika oldu ama yine de en iyisi değil. Bana göre Red Dead Redemption 2'dir dünyanın en iyi oyunu. Şimdi beni ilk kez görecekler sen kimsin diye soracak olabilir. Ben buyum.
Eki Görüntüle 1655141
808 saat sen ne yaptın arkadaş :) Bu kadarı tehlikeli bir boyut. Ben oyuna bir daha girmem bu kadar saatten sonra bitti çünkü.

808 saat sen ne yaptın arkadaş :) Bu kadarı tehlikeli bir boyut. Ben oyuna bir daha girmem bu kadar saatten sonra bitti çünkü.
Sen anla işte dostum. Ben bu oyundan, karakterlerden, combattan ve atmosferden kopamama rağmen en iyisi Witcher 3 değil diyorum.

Bunlar oyundan soğumamı sağladı teşekkürler. Oynamama kararı aldım. Kütüphane de tozlansın.

Diyalog uzun diyen Morrowind, New Vegas veya o kadar eskiye gitmeyelim Outer Worlds oynamamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yıllar sonra bir oynayayım dedim ilk görevde grafikler oyun motoru berbat geldi çıktım. Yıllar sonra düzeltilmiş haline bakayım dedim 145 saat aralıksız oynadım böyle bir şey yok arkadaş. Oyun bitmiyor, DLC'leri ayrı bir oyun olmuş. Novigard sonrası toussaint çok efsane geldi. Diyaloglar uzun okumak zor oluyor ama boş muhabbet yok sarıyor. Ben böyle oyuna kitlenmemiştim en sonunda ev tasarımına dahi imkan veren DLC efsane olmuş o yeşil arazi grafikler müthiş. Bütün zırhları topladım geliştirdim boş geçmedim oyunun suyunu çıkardım en son DLC'de bitince çıktım. Oynayan varsa tavsiye ederim. Cyberpunk ve Witcher 3'ü arka arkaya oynadım anladım ki CD project, Rockstar Games'i hikayede tokat manyağı yapmış. GTA serisi vb. büyük oyunları oynamış birisi olarak bana göre dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'dür. Tek kusuru var savaş dinamiği berbat ötesi ona da alışıyorsunuz. Uzun zaman sonra oyun oynadım arka arkaya hikaye kısmıyla Cyberpunk ve Witcher 3 çok iyi sardı bunlar tavsiye ederim. 15 liraya böyle oyun tabii yıllar sonra.
Eki Görüntüle 1655077
RDR2'ye at simulasyonu diyen bi adamı ciddiye almıyorum. Kusura bakmayın.

Sen anla işte dostum. Ben bu oyundan, karakterlerden, combattan ve atmosferden kopamama rağmen en iyisi Witcher 3 değil diyorum.
Oyunun yapıldığı yılı, hikaye vb. etkenleri de ele almak gerekiyor öyle puanladım. RDR2 ile kalite olarak karşılaştırılamaz ama şimdiki nesil oyunu sadece grafik zannediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı