Witcher 3 dünyanın en iyi oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RDR2'ye at simulasyonu diyen bi adamı ciddiye almıyorum. Kusura bakmayın.
Hiç okumadım açıkçası. Ama o kadar Witcher 3 aşığı biri olarak söylüyorum. Eğer RDR2 at sürme simulasyonuysa, Witcher 3'te ıslık simulasyonudur.

RDR2'ye at simulasyonu diyen bi adamı ciddiye almıyorum. Kusura bakmayın.
RDR2 at simülasyonudur oyun atın üstünde geçiyor. Geçmiyor mu? :) Herkesin kendi görüşü git profilindeki adamı izle bu mantıktaki birisi yorumunu ciddiye alamam çoluk çocuk.

Bunlar oyundan soğumamı sağladı teşekkürler. Oynamama kararı aldım. Kütüphane de tozlansın.

Birde Rockstar Games'i falan tokatlamış. Hiç bulaşılmaz :D
Oyun bitiyor. Diyaloglar takip edilebilir ve baya kaliteli. Evet dünyanın en iyi oyunu ve rockstarı tokat manyağı yapar. Mekanikleri eskidi ama yinede çok kötü değil. Oynamalısınız bence.

Hiç okumadım açıkçası. Ama o kadar Witcher 3 aşığı biri olarak söylüyorum. Eğer RDR2 at sürme simulasyonuysa, Witcher 3'te ıslık simulasyonudur.
Witcher'da oyun at üstünde geçmiyor 800 saat oynamış bıkmışsın sen devam et. :)

Oyunun yapıldığı yılı, hikaye vb. etkenleri de ele almak gerekiyor öyle puanladım. RDR2 ile kalite olarak karşılaştırılamaz ama şimdiki nesil oyunu sadece grafik zannediyor.
Dostum RDR2'ye at simulasyonu demişsin.
RDR2 at simülasyonudur oyun atın üstünde geçiyor. Geçmiyor mu? :) Herkesin kendi görüşü git profilindeki adamı izle bu mantıktaki birisi yorumunu ciddiye alamam çoluk çocuk.
Witcher 3'te aynı şekilde atın üstünde geçiyor.

Bu kadar saçma bir bakış açısı görmedim şuana kadar çıkmış en detaylı gerçeğe en yakın şekilde tasarımlara sahip bir oyuna ve hikayesine şunu demek ben oyundan anlamıyorum sadece dalga geçmeye geldim demek.

En sevdiğim oyunlardandır. Evet o kişi benim. Bruce wills benim.:DEpic Games bir iyiliği varsa beni Arkham Knight ile buluşturdu. Yetmedi. Gititk Gotham dizisini bitirdim. Şimdi RDR'ye taşındık. Orada ziyarete beklerim reis. Kovboy şapkam la beraber. Göklerde uçan adam kovboy oldu be. Hayat çok acımasız.:D

Tüm Arkham asylum, City, Origins oynadım bir Knight kaldı onu da en yakın zamanda oynayıp sizinle öbür tarafta buluşacağım hocam :D

Witcher'da oyun at üstünde geçmiyor 800 saat oynamış bıkmışsın sen devam et. :)
Beni takip etmiyorsun sanırım. Harddiskim bozulduğu için oynayamıyorum ne yazık ki. Tavırların çok ilginç gerçekten. Eleştiriye kapalı biriyse konu açmamalısın bence.

Oyun güzel 15 liraya da alıp oynayın iş görür derken konu nerelere geldi gençler sakin olun beğenmeyen oynamasın ama 15 liraya 150 saat oyun başka yok. Oyun sarıyor iş görür, Witcher iyidir farklı bir dünya. Bıktık aynı GTA, COD, Assassins vb.

RDR 2 at sürme oyunu zaten. Oyunu bu indirimde aldım ve meşgul olmama rağmen 9 10 günde 40 saat oynadım ve büyük çoğunluğu at sürmede geçiyor. Zorla gezdiriyorlar mapı yani isteyen gezer isteyen gezmez sen adamı zorla haritada gezdiremezsin. Ama Witcher 3 de hemen gidiyorsun tabelaya istediğin yere gidiyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı