Witcher 3 en iyi zırh nedir?

RonaldocuMessi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 52 seviyeyim. Ayı okulu teçhizatını 4. yani son seviyesini kullanıyorum. Verdiği özellikler ise diğer zırhlara göre düşük kalıyor. Dediğim gibi 52 seviyeyim. Bir zırhçıya gittiğim zaman kendi zırhımdan +70 daha güçlü bir zırh gördüm. Ama Full ayı okulu teçhizatım olduğu için aldım. Özel olan eşsiz özellikleri biliyorum. Ancak +70 de az değil. Bu seviyede +70 bulduysam 100 seviyede daha neler bulurum. Neyse, soruma geleyim. Geçen gün 100 seviye olan birinin videosunu izlemiştim. Kendisi 100 seviyeyken en ayı seti dizmişti. Şu an bunları gördükten sonra bana garip geldi. İnsanlar güçü düşük olanı neden kullanıyor. Yoksa onun kullandığı ayı zırhı özel yapım vs mi? Tam olarak neyi yanlış yapıyorum?
Bahsettiğim video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim şu anki setim:

1658870653641.png

Edit: Eldivenim de normalde ayı teçhizatı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saldırı türü ona uyuyor demek ki. Siz hangi saldırı türünü benimsediyseniz o seti alın hocam. Mesela ayı teçhizatı daha dayanıklı ve vuruş gücünü arttıran bir settir ama ağırdır. Yeteneklerinizide ona göre geliştirin.

Saldırı türü ona uyuyor demek ki. Siz hangi saldırı türünü benimsediyseniz o seti alın hocam. Mesela ayı teçhizatı daha dayanıklı ve güç arttıran bir settir ama ağırdır. Yeteneklerinizide ona göre geliştirin.
Hocam hala kafam karışık. Ayı Zırhı dayanıklılık veriyor. 240 Zırh yazıyor yanında. Ama diğer zırhın yanında 310 Zırh yazıyor. Bu, ondan daha dayanıklı değil mi şimdi ? Örnek vereyim. Ayı Kılıcını yapmak için 41 level olmak gerekiyor. Fotoğraftaki kılıç ise 49 level de yapılıyor. Arada 8 level var. Bu ise daha güçlü gözüküyor. Şuan bu haldeyken 90 seviyeye yakın kılıçlar ile nasıl yarışacak bu ? Ona göre zırhımı-kılıçımı değiştirmeyi düşünüyorum. Bu arada yanıtınız için teşekkür ederim.

1658872670095.png

Hocam örneğin ben hızlı saldırı türünü tercih ediyorum ve daha atik hareketler yapan Geralt'ı tercih ediyorum, kedi zırhı da hafif bir zırh olduğu için bunu yapmama olanak sağlıyor. Anlatabilmişimdir umarım.
Şimdi anladım hocam, daha önce bunları araştırıp özellikle Ayı Zırhını seçmiştim. Ama sorduğum soru ile hala kafamı karıştırıyor. Şimdi bu zırh 44 levelken yapılıyor. 90 seviyede yapılan bir zırh ile yarışabilir mi ? Yani ileride farklı bir zırha mı geçmem gerek ? Yoksa bunda mı kalmalıyım ?

En iyi zırhları vampirli dlc ile gelen zırh ustası yapıyordu.

Şimdi anladım hocam, daha önce bunları araştırıp özellikle Ayı Zırhını seçmiştim. Ama sorduğum soru ile hala kafamı karıştırıyor. Şimdi bu zırh 44 levelken yapılıyor. 90 seviyede yapılan bir zırh ile yarışabilir mi ? Yani ileride farklı bir zırha mı geçmem gerek ? Yoksa bunda mı kalmalıyım ?
Bunda kal, levelin yettikçe setin bir sonraki aşamasındaki ayıları imal et, öyle öyle devam.

Hocam hala kafam karışık. Ayı Zırhı dayanıklılık veriyor. 240 Zırh yazıyor yanında. Ama diğer zırhın yanında 310 Zırh yazıyor. Bu, ondan daha dayanıklı değil mi şimdi ? Örnek vereyim. Ayı Kılıcını yapmak için 41 level olmak gerekiyor. Fotoğraftaki kılıç ise 49 level de yapılıyor. Arada 8 level var. Bu ise daha güçlü gözüküyor. Şuan bu haldeyken 90 seviyeye yakın kılıçlar ile nasıl yarışacak bu ? Ona göre zırhımı-kılıçımı değiştirmeyi düşünüyorum. Bu arada yanıtınız için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1465057
Hocam diğer setlere göre daha dayanıklı demek istemiştim. Her setin kendine göre saldırı biçimi vardır. Griffin seti daha çok simya ve işaret odaklı bir settir. Mesela çok işaret odaklı savaşıyorsanız bu seti almanız gerek. Hızlı ve çevik bir saldırı türünü benimsediyseniz kedi okulu setini seçmeniz daha iyi olur. Ayı okulu ise tam tersi daha ağır ama daha dayanaklı ve saldırını gücünü yüksek tutan bir settir. Kurt okulu seti ise hepsinden ortalama bulunduran settir. Siz nasıl saldırı benimsediyseniz söyleyin yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı