Witcher 3 en iyi zırh nedir?

Hocam yaratıklar seni kolay yatırıyorsa aşağı yeşil rün build gidebilirsin, full iksir basmalı toksisite buildi ancak bu oyunun hilesi gibi bir şey oyun zevkin kaçar.
Ayrıca blood and wine'daki ayı setini imal eden kazıkçı ustadan-15.000 istiyordu parça başı- ayı setini imal ettirdiysen daha üst leveli yok ki zaten oyunun sonu oralar.
Son olarak eğlence için mavi rünlü büyü atma buildi de yapabilirsin farklılık oluyor.

Hocam diğer setlere göre daha dayanıklı demek istemiştim. Her setin kendine göre saldırı biçimi vardır. Griffin seti daha çok simya ve işaret odaklı bir settir. Mesela çok işaret odaklı savaşıyorsanız bu seti almanız gerek. Hızlı ve çevik bir saldırı türünü benimsediyseniz kedi okulu setini seçmeniz daha iyi olur. Ayı okulu ise tam tersi daha ağır ama daha dayanaklı ve saldırını gücünü yüksek tutan bir settir. Kurt okulu seti ise hepsinden ortalama bulunduran settir. Siz nasıl saldırı benimsediyseniz söyleyin yardımcı olabilirim.
Hocam daha önceden bunları araştırıp, özellikle ayı zırhını tercih etmiştim. Dediğiniz gibi dayanıklılık veriyor. Özel bir karakter puanı ile de zırhımı hafif yaparak. Hızlı ilerleyebiliyorum. Sürekli aynı şeyi söyleyerek kafanızı karıştırmak istemiyorum ama anlamadığım kısım şurası.

Şuan ayı techizatının son seviyesindeyim. Bu ise 41 level de yapılabilir hale geliyor. İleride 80-90 seviyede yapabileceğim, özel bir okulun olmayan zırhlar geleceğini düşünüyorum. Birisi 41 levelde yapılırken diğeri 80-90 level de yapılıyor. Bu da arada güç farkı var demek oluyor. İşte tam da kafamın karıştığı yer burası. İleride daha güçlü zırhlar varken insanlar neden özel okulların zırhını kullanıyor ? Yanlış mı düşünüyorum ?

Hocam yaratıklar seni kolay yatırıyorsa aşağı yeşil rün build gidebilirsin, full iksir basmalı toksisite buildi ancak bu oyunun hilesi gibi bir şey oyun zevkin kaçar.
Ayrıca blood and wine'daki ayı setini imal eden kazıkçı ustadan-15.000 istiyordu parça başı- ayı setini imal ettirdiysen daha üst leveli yok ki zaten oyunun sonu oralar.
Son olarak eğlence için mavi rünlü büyü atma buildi de yapabilirsin farklılık oluyor.
Hocam bu zırhı yapalı çok oldu. Eski savemden devam ediyorum. Dediğiniz yerin ismini verme şansınız var mı ?

Oyunun en bozuk buildi Anafor'lu iksir toksisite buildi. Kör ve topal değilseniz hiç bir düşman öldüremez sizi o buildle.

Ben Kurt Okulu zırhıyla oynuyorum. Hem gözüme güzel gözüküyor hem ayıyla kedi arasında bir zırh.

Hocam daha önceden bunları araştırıp, özellikle ayı zırhını tercih etmiştim. Dediğiniz gibi dayanıklılık veriyor. Özel bir karakter puanı ile de zırhımı hafif yaparak. Hızlı ilerleyebiliyorum. Sürekli aynı şeyi söyleyerek kafanızı karıştırmak istemiyorum ama anlamadığım kısım şurası.

Şuan ayı techizatının son seviyesindeyim. Bu ise 41 level de yapılabilir hale geliyor. İleride 80-90 seviyede yapabileceğim, özel bir okulun olmayan zırhlar geleceğini düşünüyorum. Birisi 41 levelde yapılırken diğeri 80-90 level de yapılıyor. Bu da arada güç farkı var demek oluyor. İşte tam da kafamın karıştığı yer burası. İleride daha güçlü zırhlar varken insanlar neden özel okulların zırhını kullanıyor ? Yanlış mı düşünüyorum ?
Hocam siz daha Büyükusta Ayı Teçhizatındasınız sırada Efsanevi Ayı zırhı var yani bu site size yardımcı olacaktır

Hocam siz daha Büyükusta Ayı Teçhizatındasınız sırada Efsanevi Ayı zırhı var yani bu site size yardımcı olacaktır
Hocam 4. zırhtan sonra devamı olduğunu bilmiyordum. Fotoğraftaki siteyle beraber bir siteye daha baktım. 4. olandan sonra yok sanıyordum. Gerçekten çok teşekkür ederim.
1658874114638.png

Hocam bu zırhı yapalı çok oldu. Eski savemden devam ediyorum. Dediğiniz yerin ismini verme şansınız var mı ?
Ben ölüm marşında başlayıp bitirdim hiç ihtiyacım olmadı öbür zırhlara, kedi seti ile bitti oyun. Blood and wine'ın yarısına kadar yani %90'ı oyunun kırmızı rünlerle kedi setiyle geldim. Sonra baktım kolay ölüyoruz arada yeşil toksisite rün girdim yetti. Yani öbür bir sürü zırh, kılıç neden konmuş bilmiyorum. Bir set diziyorsun 10 15 lv hep aynı zırh sonra üst leveline geçiyorsun işte. Oyun bir arpg diablo, grim dawn vs değil ki gerek yok o kadar zırh statlarını incelemeye.
Son olarak oyunda 100 level görmedim diye hatırlıyorum, 50 level olmadan bitiyordu sanki.

Blood and Wine dlc'sini kötü sonla bitirirseniz vampir zırhı gibi bir şey veriyordu sanırım. En iyi zırh o diye hatırlıyorum. Ben hızlı saldırı skillerini fullediğim için kedi zırhı kullanıyordum. Set etkisi olduğu için de zırhı değiştirme gereği duymadım. Set etkisinden verdiği özellikler tatmin ediciydi çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı