Sürprizbozan Witcher 3 en sevmediğiniz karakter

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yennefer hoşun güzelsin ama ne bu sinir ne bu cellal Triss'le oynaştım diye ne bu trip hafızamı kaybetmişdim oysaki sende beni aldattın senin yüzünden günde 150 kere azel bülbül dinledim nedir bu yaptığın benim gibi delikanlı ak kurta zalımın kızı bin şu ata yoksa olacaklara karışmam.
Yazar: Geralt.

Dipnot emhry var emreis Ciri'yi hamile bırakmak istiyor evet doğru duydunuz o yüzten 1.de o stepbro bunun yuzunden çıkmış rivayete göre. Zaten ne kadar sinir olsam da yenneffera yine de o altın da taş gibi aman yürek yatıyor.
Geralt'ı da sevıyor ne kadar belli etmese de yani aldatma meselesine değinmiyorum yoksa çıkamak işden.

Son düzenleme:
Sürekli güç peşinde koşan tipik o casus havalarındaki Dijkstra. Modellemesiyle beraber başlı başına itici bir tip zaten.
Eki Görüntüle 1444057
Dijksta ile karşılan Geralt ;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Emhyr var Emreis.
Geralt'a paralı köpek muamelesi yaparken minnak bir sinir krizi geçiriyordum.

Yennefer hoşun güzelsin ama ne bu sinir ne bu cellal Triss'le oynaştım diye ne bu trip hafızamı kaybetmişdim oysaki sende beni aldattın senin yüzünden günde 150 kere azel bülbül dinledim nedir bu yaptığın benim gibi delikanlı ak kurta zalımın kızı bin şu ata yoksa olacaklara karışmam.

Dipnot emhry var emreis Ciri'yi hamile bırakmak istiyor evet doğru duydunuz o yüzten 2.de o var.
Stepbro bunun yuzunden çıkmış rivayete göre.

Triss'in sürekli ağzımın içine bakması bir süre hoş gelse de sonradan heyecanı kaçırıyor. Yen'le uğraşmak bana kalırsa daha zevkli. Emhry'nin yaptığına zaten yapılacak yorum yok.

Dijksta ile karşılan Geralt;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geralt'a paralı köpek muamelesi yaparken minnak bir sinir krizi geçiriyordum.

Triss'in sürekli ağzımın içine bakması bir süre hoş gelse de sonradan heyecanı kaçırıyor. Yen'le uğraşmak bana kalırsa daha zevkli. Emhry'nin yaptığına zaten yapılacak yorum yok.

Aynn öyle ama Triss daha bir sadık daha bir yumuşah ama kitapları okuyanların rahmetli bir kız var hem Triss'i hem Yennefer'ı tokaylayacak kız simdi rahmetlinin ismini anmayak o bir başkaydı o tutku o aşk o duyğular ah be Geralt'ım zalımın oğlu neyse bak gine duygulandım ha.

Dipnot emhry var emreis Ciri'yi hamile bırakmak istiyor evet doğru duydunuz o yüzten 1.de o stepbro bunun yuzunden çıkmış rivayete göre. Zaten ne kadar sinir olsam da yenneffera yine de o altın da taş gibi aman yürek yatıyor.
Geralt'ı da sevıyor ne kadar belli etmese de yani aldatma meselesine değinmiyorum yoksa çıkamak işden.
Geralt'ı rivia katliamın da dirgen ile ağır yaraladıklarında Geralt'ı kurtarmak için ölüme atladı işte böyle bir sevgi haşmetlim Yennefer. :)

Keira iyi hoş tamam da kadın bazen öyle cümleler kuruyor ki 70 senelik düşmanımız gibi. Onun dışında Triss ve Yennefer hariç bütün lonca.

Bu yolda dönenler oldu..

3c1b5175-2c39-4586-801d-2bf0c2633d89 (1).jpg

Keira iyi hoş tamam da kadın bazen öyle cümleler kuruyor ki 70 senelik düşmanımız gibi. Onun dışında Triss ve Yennefer hariç bütün lonca.
Ben loncada Yen ve Triss'e ek olarak Margaritayı da sevmiştim.

Geri
Yukarı