Oyun Witcher 3 Game of the Year Edition 75 TL

238849

Kilopat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben sepete atabildim çalışıyor galiba. Almayıp pişman olan arkadaşlar varsa alabilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben sepete atabildim çalışıyor galiba. Almayıp pişman olan arkadaşlar varsa alabilirler.

Bu zamana kadar 15 liraya 25 liraya almayanda alamasın zaten

Zama.

Zamanında 13 TL'ye almıştım 400 TL olmuş.

Saçma bir düşünce oyunu satın almak için bilgisayara ihtiyacı yok günümüzde 15 lira hiçbir şey hastalıklı düşünce senin görüşün oluyor bu durumda.

Böyle bir oyuna 15 TL istemek döner parası bile değil onu da versin bir zamet.

Saçma bir düşünce oyunu satın almak için bilgisayara ihtiyacı yok günümüzde 15 lira hiçbir şey hastalıklı düşünce senin görüşün oluyor bu durumda.
Hocam gerçekten bu ne saçma bir düşünce yapısı? Adamın bilgisayarı yoksa niye oyun alsın? İleride alırım diye düşünüp alabilirde diyelim yapmadı ki çoğu kişi yapmaz. ''Bu zamana kadar 15 liraya 25 liraya almayanda almasın'' ne demek?

Yeni konular

Geri
Yukarı