Oyun Witcher 3 Game of the Year Edition 75 TL

Ben sizin yorumunuza katılmadığımı nedeniyle anlattım. Dalga da geçmiyorum. Sizin birinin mesajını cevaplamanız beni bağlamıyor.
Hocam başta geldin dedin sana katılmıyorum dedin açıkladın. Şimdi de benim mesajımın seni bağlamadığını söylüyorsun. O zaman benim seninle bir derdim yokken ve onun söylediğinin yanlış olduğunu düşünüyorken neden bana cevap veriyorsun?

Benim umurumda değil almışım oyunu 15 liraya zaten. Ama adam gelmiş yanlış bir şey söylüyor yanlış düşünüyorsun diyorum. Siz de gelmişsiniz "alsaydı kardeşim" diyen adamı savunan yorumlar yapıyorsunuz. Adamın bilgisayarı yoktu haberi yoktu oyunlardan ve almadı bu kadar basit. Ben şu an kullandığım bilgisayarı almadan önce steamden vs. haberim bile yoktu mesela. Bu tarz biri almamıştır yani bu kadar basit. Savunduğunuz şey saçma sapan ama 2 gündür elli tane ters ters yanıt geliyor şu yorumum yüzünden bıktım artık.

Zaten bildiğim kadarıyla %80 indirim alıyor normalde oyun. Yine %80 indirim alınca zamlı fiyatın indirimli hali 80TL olacak. O yüzden bu yöntem çalışmasa da sorun yok ilk indirimde alabilirsiniz.

Hocam başta geldin dedin sana katılmıyorum dedin açıkladın. Şimdi de benim mesajımın seni bağlamadığını söylüyorsun. O zaman benim seninle bir derdim yokken ve onun söylediğinin yanlış olduğunu düşünüyorken neden bana cevap veriyorsun?

Benim umurumda değil almışım oyunu 15 liraya zaten. Ama adam gelmiş yanlış bir şey söylüyor yanlış düşünüyorsun diyorum. Siz de gelmişsiniz "alsaydı kardeşim" diyen adamı savunan yorumlar yapıyorsunuz. Adamın bilgisayarı yoktu haberi yoktu oyunlardan ve almadı bu kadar basit. Ben şu an kullandığım bilgisayarı almadan önce steamden vs. haberim bile yoktu mesela. Bu tarz biri almamıştır yani bu kadar basit. Savunduğunuz şey saçma sapan ama 2 gündür elli tane ters ters yanıt geliyor şu yorumum yüzünden bıktım artık.
Üstadım tekrar ediyorum ben sizin yazdığınız yoruma karşılık fikrimi beyan ettim diğer arkadaşı savunmadım çünkü ''şahsi olarak'' yanlış düşünüyor olduğunuzu düşündüm. Zaten bir önceki yorumda da belirttim o arkadaşta ''bu zamana kadar alamayan almasın'' dediği için yine ''şahsi olarak'' yanlış düşündüğünü söyledim zaten. Paylaşılan bilgiler sadece bu forumda tartışılan haber verilen şeyler değil. Hazirandan beri oyunlara zam geleceği zaten söyleniyordu. Her ayda forumda şu oyuna zam gelebilir bu oyuna zam gelebilir deniyor zaten. Bilgisayarı olmayan adam oyunu alamadım diye dert yanamaz zaten oynayacak ekipmanı yok, haberi yoktu gibi bir durumda maalesef olamaz aylardır her yerde zam haberleri paylaşılıyor. Türkiye'de yaşıyoruz bugün ki mal yarın satılacak maldan daha ucuz, bunu tüm ülke biliyor artık. Şimdi Witcher indirimli fiyatla 15 liraydı bu fiyat şu zamana kadar taş çatlasın 3 simit parasıydı hazirandan bu yana. Bu fiyata bu oyun bu saate kadar alınmadıysa dert yanacak bir durum yok diyorum yine ''şahsi olarak''. Çünkü aylardır zam konuşuluyor. He şimdi ne olur eskiden 15 liraya indirimle oyunu alacak insanlar 70-75 belki 100 liradan alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı