Witcher 3 Game of The Year Edition alınır mı?

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
Daha önce hiç Witcher oynamadım ama oyun güzel gibi geliyor alınır mı?
15TL şu an.

Alınır, hem PC'den hem Xbox'tan alıp oynadığım bir oyundur kendisi.

Konsolda olsa 30 TL'ye 3 DLC değmez ama PC'de 3 TL farka GOTY kesinlikle değer.

2. oyunu oynamaya gerek var mı son oyunu anlamak için.

Kesinlikle alınır. Günümüzde 15 TL'ye alınabilecek maksimum verimi alırsın. Önceki oyunları oynamadan da konuyu çıkarımlar yaparak anlayabilirsin. Yalnız, ilk 7-8 saat "off bu oyun sıkıcıymış" dememeye çalış. Birçok insan oyunu birkaç saat oynayıp sıkıcı bulduğunu söylüyor.

2. oyunu oynamaya gerek var mı son oyunu anlamak için.
Farklı bir hikaye işlendiğinden dolayı pek gerek yok fakat bazı olaylarla karşılaştığında veya bazı konuşmalarda önceki oyunları oynamadıysan "O ne ki?" deme ihtimalin var.

İlk iki oyundan bahsetmek gerekecekse ikisi de gayet güzel oyunlar, oyun mekaniklerine takıntılı biri değilsen mutlaka oynamanı öneririm. Ben hikayelerini beğenmiştim. Hem yaptığın seçimler de devam oyunlarına aktarılabildiği ve sonuçlarını görebildiğin için de iyi bir deneyim olur.

Üçüncü oyundan bahsedecek olursak oynadığım en iyi oyunlardan biri, resmen şaheser. Ana hikaye ve DLC'ler toplam 100 saatin üzerinde oynanış sunuyor.

Son düzenleme:
Dünyanın en iyi 10 oyunundan birisidir kendisi ve sadece 15 lira. Ben aldım duruyor kenarda oynuyorum ara sıra alınır. 60 saat kadar hikayesi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı