Witcher 3 gerçekten güzel mi?

Full DLC ile oynayacağım RTX 2060 ekran kartı var oyun gerçekten abartıldığı kadar güzel mi? Ortalama kaç saat sürer DLC ile oyunu bitirmem? RDR2'den sonra çok yabancılık çeker miyim?

Harika bir oyun ama baslamadan once biraz oyunu öğrenirsen iyi olur. Ben hiç bilmiyordum oyunun ilk 5 saati çok guzel geçmedi ama harika oyun. RDR2'den sonra en cok sevdigim oyun olabilir.

Rdr2 den sonra tabikide biraz yabancılık çekersin oynanış bakımında evren bakımından ama ilk 5saat içinde hemen kaptirirsin kendini video oyunu tarihinin en iyi RPG oyunu witcher 3 kesinlikle oynaman lazım DLC Lee ile birlikte temiz 100-150saat soluksuz oynayabilirsin bu aralar oynadıgin başka oyun varsa bitirmeni öneririm çünkü hikayeyi yan görevleri karakterleri aklında kalmasi çok daha iyi deneyim olur senin için
Full DLC ile oynayacağım RTX 2060 ekran kartı var oyun gerçekten abartıldığı kadar güzel mi? Ortalama kaç saat sürer DLC ile oyunu bitirmem? RDR2'den sonra çok yabancılık çeker miyim?

Selamın aleyküm kardeşim burada ilk defa yorum yapıyorum. Yazım yanlışımız var ise affolur inşallah. Bahsettiğin oyunu belki elli defa baştan sona oynadım ama hala silmeye kıyamadığım nadide oyunlardan biridir. Oyun profilinde pupg counter strike tarzı savaş vurdu kırdı olayları varsa bu oyun seni sıkar. İte kaka oynarsın eziyet olur. Yok ama açık dünya oyunu seviyorsan bazen iş olsun diye kırlarda at üstünde yaratılan dünyayı gezmek istiyorsan nalına da mıhına da vurcağın oyundur
Yani sadece DLC'leri mi güzel?
DLC leri bile diğer herhangi bir oyun uzunluğuna ve hikaye derinliğine eş değer o yüzden ben o eklentilere dlc demeyi ar ediyorum. Heart of stone ve blood and wine zaten ana hikayeden ayrı baş yapıtlar hele o toussaint düzlüklerinde at üstünde o yazdan kalma sanki geçmişten kalan güzel bir anının küçük bir parçası gibi müzik eşliğinde gezmek ayrı bir tat.
DLC mi o yoksa oyunun hikayesi mi?

Ben de o yüzden sordum RDR2 ile kıyaslıyorlar o kadar güzel mi diye.

Son düzenleme:
Öncelikle selam, oyunu oynadim hatta kitaplarini bile okuyorum (ilk 3 kitabini bitirdim). Oyun hakkında soylecegim tek şey var ve o da oyunun muhtesem oldugu 🙂 RDR2 oynamadigim için karsilastirma yapmayacagim, ki yapmak bile cok saçma cunku ikisinin arasinda dağlar kadar fark var bunlardan birkaçı, Rockstar Games gibi dev ve deneyimli bir sirketin, CDPR gibi genc ve gelismekte olan bir sirketin aralarinda yil ve bütçe farki olan oyunlarının karsilastirilmasi yönünde. Yani kisaca The Witcher 3'ü hazir indirimdeyken 11-12 TL gibi bir fiyata rahatlikla alip oynayabilirsin ve kesinlikle pişman olmazsin (112 saatim var. Ana hikaye ve Hearts of Stone DLC'sini bitirdim, Blood and Wine ise yarıda).

Yeni konular

Geri
Yukarı