Witcher 3 gerçekten güzel mi?

Dostum bu oyun ile gerceklik paralel degil ki.

Witcher'da da yapmiyorsun?

Zaten kılıç dövüşü gerçekçi olacak diye bir kaide yok şahsen yukarıdan aşağıya kılıç savurup adamın yere düşmesi bana acayip kıytırık geliyor ve 1. şahıs bir oyunda kılıç dövüşünden zevk alabileceğimi sanmıyorum. Vuruş hissiyatı konusuna gelirsek yine bana göre Witcher önde Cyberpunk'ı oynarken eğitimin bir an önce bitmesi için(silah ve gizlilik kısmı hariç) dua ettiğimi hatırlıyorum.
Hiçbir alakası yok. İlk 2 oyunun özeti okuyup geçsen bir şey kaybetmezsin :D

Koca 7 kitabı geçip karakterleri tam olarak özümsemeden oyunlara başlayan insanlarla konuşuyorsun dostum. Sal lütfen zamanına yazık. Mekaniksel anlamda tartışma neyse de ilk 2 oyunun mekanikleri gerçekten övülmez ve hikayesini internette bulabilirler. Benim lafım 7 kitabı geçip 2 tane kötü oyunu geçemeyen insanlara.

Koca 7 kitabı geçip karakterleri tam olarak özümsemeden oyunlara başlayan insanlarla konuşuyorsun dostum.
O zaman bu mantikla;
The Amazing Spider Man, Marvel Avengers,
Sony Spider Man ve kiytirik Captain America dunyanin en iyi oyunlari 😁.

Yada oyun tartisirken en koklu hikaye bunlarda diye en iyisi.

Ayrica Batman Arkham serisi en iyisi yani.

Cunku Witcher'dan cok eski ve koklu bir evrene sahipler.

O zaman bu mantikla;
The amazing Spider-Man, Marvel Avengers,
Sony Spider-Man ve kiytirik captain america dunyanin en iyi oyunlari 😁.

ya da oyun tartisirken en koklu hikaye bunlarda diye en iyisi.

Ayrica Batman Arkham serisi en iyisi.

Cunku Witcher'dan cok eski ve koklu bir evrene sahipler.

İyi okuduğunuza emin misiniz? Şu lanetli mavi ekran adlı kişi 2 oyunu atlamak mı iyi misiniz diyor ben de soruyorum 7 tane kitabı atlarken özetlerine baktınız mı da 2 tane kıytırık oyunu sıkıntı ediyorsunuz diyorum. Bir anda en iyi oyun en iyi hikayeye sahip oyundur konusuna nasıl geldik?

İyi okuduğunuza emin misiniz? Şu lanetli mavi ekran adlı kişi 2 oyunu atlamak mı iyi misiniz diyor ben de soruyorum 7 tane kitabı atlarken özetlerine baktınız mı da 2 tane kıytırık oyunu sıkıntı ediyorsunuz diyorum. Bir anda en iyi oyun en iyi hikayeye sahip oyundur konusuna nasıl geldik?
Sizler geldiniz, ben de bu mantikla bakilmaz diye dusunuyorum.

Ayrica Mavi Ekran adli arkadas ufakcik da olsa hakli;
Witcher 3 cikmasa, bu onceden yazdiklari, kitapmis, oyunlarmis falan kimsenin umurunda olmazdi zaten.
Cunku o kadar iyi yapitlar degil.

Witcher 3 bana gore olmadigi icin bir sey diyemem. Aksiyon tarafini hic begenmedim.

Ayrica Mavi Ekran adli arkadas ufakcik da olsa hakli;
Witcher 3 cikmasa, bu onceden yazdiklari, kitapmis, oyunlarmis falan kimsenin umurunda olmazdi zaten.

Witcher 3 bana gore olmadigi için bir şey diyemem. Aksiyon tarafini hiç begenmedim.

Emin ol fanboyların %80'i kitaplarını bile okumamış "çoh iy bu hemen oynayaım" diyerek 3.oyuna bile atlamıştır o yüzden kitaplarına bile değinmek istemedim.

Emin ol fanboyların %80'i kitaplarını bile okumamış "çoh iy bu hemen oynayaım" diyerek 3.oyuna bile atlamıştır o yüzden kitaplarına bile değinmek istemedim.

O zaman 2. oyunu atlayarak geçenlere neden laf atıyorsunuz? "ilk 2 oyunu altamak ne iyi misiniz?" tabiri tam da buna işaret. Evet emin olun çoğu kişi kitapları okumamış ve ilk 2 oyunu oynamamıştır ama araştırma yaparak bilgiler edinebilir özet de bunlardan bir tanesidir. Witcher evreninin giderek popülerleşmesine CDPR'dan çok Netflix'in payı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca 7 kitabı da okuduğunuzu varsayarak kitaplara "o kadar da iyi değil" dediğinizi sanıyorum. Anlatımını mı beğenmediniz neyi hoşunuza gitmedi?

Ayrica mavi ekran adli arkadas ufakcik da olsa hakli;

Witcher 3 bana gore olmadigi için bir şey diyemem. Aksiyon tarafini hiç begenmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı