Sürprizbozan Witcher 3 görevindeki bug nasıl çözülür?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Keremstein

Kilopat
Daha fazla  
Witcher 3'te kont beledal görevini yapıyordum. Doğanın ve yaratıkların fotoğrafını çekiyor. En son hindilerin fotoğrafını çektikten sonra 2 tane kırkayak saldırması lazım öldürdükten sonra onunla konuşmam lazım. Fakat hiçbir şekilde kırkayak çıkmıyor. Önceden bir tane çıktı diğeri çıkmadı. Oyun burada kilitlendi. Bu yüzden adamla konuşamıyorum. 7 saat oynadığım için eski Save dosyasını açmam. Oto Save kapalıydı. Lütfen yardım edin canım sıkıldı artık. Consol açıp görevi tamamlayabiliyorsam bilen biri varsa yazabilir.

2022-03-20 085213.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıntı:
Daha önceki bir otomatik kaydetme veya kontrol noktası yüklemeyi ve tekrar denemeyi denediniz mi? Bazen bir aksaklık meydana geldiğinde, hızlı kaydetmede korunabilir, böylece doğru şekilde çalışmasını sağlamak için ne kadar uğraşırsanız uğraşın, yapamazsınız.Aksaklık oluşmadan önceki bir kaydı yeniden yüklemek bazen sorunu çözebilir.
Ayrıca bir saat meditasyon yapmayı veya oyunu kapatıp yeniden başlatmayı deneyin.
Dosyalardan herhangi birinin bir şekilde bozulması veya silinmesi durumunda oyun önbelleğini doğrulamanızı da öneririm. İyi şanlar.
Alıntı:
Daha önceki bir otomatik kaydetme veya kontrol noktası yüklemeyi ve tekrar denemeyi denediniz mi? Bazen bir aksaklık meydana geldiğinde, hızlı kaydetmede korunabilir, böylece doğru şekilde çalışmasını sağlamak için ne kadar uğraşırsanız uğraşın, yapamazsınız.Aksaklık oluşmadan önceki bir kaydı yeniden yüklemek bazen sorunu çözebilir.
Ayrıca bir saat meditasyon yapmayı veya oyunu kapatıp yeniden başlatmayı deneyin.
Dosyalardan herhangi birinin bir şekilde bozulması veya silinmesi durumunda oyun önbelleğini doğrulamanızı da öneririm. İyi şanlar.
Ayrıca oyun dosyalarını doğrulamayı da deneyebilirsiniz.

Alıntı:
Daha önceki bir otomatik kaydetme veya kontrol noktası yüklemeyi ve tekrar denemeyi denediniz mi? Bazen bir aksaklık meydana geldiğinde, hızlı kaydetmede korunabilir, böylece doğru şekilde çalışmasını sağlamak için ne kadar uğraşırsanız uğraşın, yapamazsınız. Aksaklık oluşmadan önceki bir kaydı yeniden yüklemek bazen sorunu çözebilir.

Ayrıca oyun dosyalarını doğrulamayı da deneyebilirsiniz.

Eski Save yok maalesef olsa hemen sararım oraya. Onun dışın da her şeyi yaptım düzelmedi. Görev esnasında meditasyon yapmanın yolunu bulursam onu deneyeceğim.

Geri
Yukarı