Witcher 3 Texture Bug

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Kajmera

Decapat
Arkadaşlar, Witcher 3'ü uzun süre sonra yeniden oynamaya karar verdim. Önceden oynadığımda herhangi bir sorunum yoktu. Hatta bu savede de kaer morhene gelene kadar da bir sıkıntı yoktu. Fakat kaer morhene geldikten sonra textureler kafayı yedi. Grafik ayarlarını kısıp arttırdım fakat hiçbir etkisi olmadı. Görseli de bıraktım.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-11-07 at 21.31.38.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-07 at 21.31.38.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 182
Ya bu at çağırma olayı sıkıntı. Sanırım Cyberpunk'ta da araba çağırma var ama dağ taş olmadığından umarım sorun olmaz, herkes yapıyor çünkü. Ön sipariş verdim bekliyorum Cyberpunk'ı :).

Sorunlu olan kısım çağırmak ve dağlardan inmek hocam. Bazen ön kaldırabiliyor Roach. Bazen de denildiği gibi amuda kalkıyor :D

Haritada hızlı seyahat yapmayı denedin mi? İşe yarayabilir belki.

Yaptım fakat bir sonuç alamadım.

Oyunun orijinal olduğunu varsayıyoruz:
-Dosyaların bütünlüğünü doğrulatın.
-Sistem yazmamışsınız ama ekran kartı driverını güncelleyin.
-DirectX sürümü güncelleyin.
-Microsoft C++ runtime library güncelleyin.

Oyun orijinal, değil korsan oynuyorum ama bu sorun sadece Kaer Morhende oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
yaptım fakat bir sonuç alamadım
Texture bozulmadan önceki save'e oyunu geri alıp aynı yere tekrar gel eğer texture hala bozuk ise oyun dosylarında sorun var demektir. Eğer korsan sürüm kullanıyorsan internet üzerinden texture dosyasını bulup değiştirsen sorunun çözülmüş olur. Ancak uyarıyım yapacağın bu işlem oyunun hiç açılmamasınada sebep olabilir.

Sorunlu olan kısım çağırmak ve dağlardan inmek hocam. Bazen ön kaldırabiliyor roach. Bazen de denildiği gibi amuda kalkıyor :D.

Telefonun derinliklerinde buldum 1 tane.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı