Oyun Witcher 3 GOTY 15 TL; Cyberpunk 2077, 124.5 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Witcher 3 ve Cyberpunk fiyatına göre çok iyi, alabilirsiniz. Witcher 1 ve 2 zaten aşırı ucuz. Onlar da alınabilir.

Hocam yeni nesil güncelleme nedir?
ben oyunu steamden aldım da yeni nesil güncellemesi nedir grafik güncellmesi falanmı
Güncellemede sadece grafik eklenecek değil mi?
The Witcher 3: Wild Hunt video oyununa yakın bir tarihte gelecek olan yeni nesil grafik güncelleştirmelerinin ve çeşitli düzenlemelerin bulunmuş olduğu ''büyük'' bir proje. Ek olarak Netflix DLC'si de gelecek.

Cyberpunk'ı korsan olarak belli bir seviyede oynadım ve PC de şu an hala duruyor. Orijinal aldığımda aynı Save üzerinden devam ettirebilir miyim?

The Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass almama gerek yok mu? Sadece hikaye DLC'lerini almak istiyorum GOTY alsam yeterli mi?
GOTY ana oyun+bütün ek paketler yani oyunun tamamı oluyor. Expansion Pass sadece ek paketler oluyor. Yani sadece GOTY alman yeterlidir. Ana oyun ve parayla satılan ek paketler gelmiş olur.

GOTY ana oyun+bütün ek paketler yani oyunun tamamı oluyor. Expansion Pass sadece ek paketler oluyor. Yani sadece GOTY alman yeterlidir. Ana oyun ve parayla satılan ek paketler gelmiş olur.

Zaten Triss'e gelen yeni kıyafet Hearts of Stone DLC'sinden daha iyi LoL.

İlk günden beri aynı indirim, neresi çok iyi? :D
Daha önce de aynı indirime girmiş olması çok iyi indirim olduğunu değiştirmiyor? :D Bu fiyata bu oyun çok iyi. Önceden de iyimiş, şimdi de çok iyi. Çok iyi olması önceki indirimlerine mi bağlı?
Mesela 15 TL'ye Witcher 3 çok çok çok iyi. Önceden de bu fiyattaydı. Oyun için daha iyi harcayabileceğin bir 15 TL var mı? Sanmıyorum. O yüzden çok çok çok iyi.
Ayrıca oyunlar zamlanıyor, bir daha bu fiyata bulamama olasılığın da var. Çok iyi + iyi. (Çok + 1)iyi diyelim.

İlk günden beri aynı indirim, neresi çok iyi? :D
Cyberpunk 2077'nin çıktığı gün 10 aralık 2020. "İstanbul serbest piyasada dolar 7,8300 TL, euro 9,4820 TL" olarak Google üzerinden bulunabilir. Bu demektir ki, oyunun o zamanki satış fiyatı yaklaşık 32 dolar. O yıl yüzde elli indirime girdi mi bilmiyorum ama girmiş olsa 16 dolar civarına satın alınabilir.

13.09.2022 tarihinde anlık olarak dolar 18,23 TL. Güncel yüzde elli indirimle beraber, oyun yaklaşık 7 dolara satın alınabilir.

Anladın mı güzel kardeşim?

Cyberpunk 2077'nin çıktığı gün 10 aralık 2020. "İstanbul serbest piyasada dolar 7,8300 TL, euro 9,4820 TL" olarak Google üzerinden bulunabilir. Bu demektir ki, oyunun o zamanki satış fiyatı yaklaşık 32 dolar. O yıl yüzde elli indirime girdi mi bilmiyorum ama girmiş olsa 16 dolar civarına satın alınabilir.

13.09.2022 tarihinde anlık olarak dolar 18,23 TL. Güncel yüzde elli indirimle beraber, oyun yaklaşık 7 dolara satın alınabilir.

Anladın mı güzel kardeşim?
Asgari ücreti de dolara çevir kanka. :D

Daha önce de aynı indirime girmiş olması çok iyi indirim olduğunu değiştirmiyor? :D Bu fiyata bu oyun çok iyi. Önceden de iyimiş, şimdi de çok iyi. Çok iyi olması önceki indirimlerine mi bağlı?
Mesela 15 TL'ye Witcher 3 çok çok çok iyi. Önceden de bu fiyattaydı. Oyun için daha iyi harcayabileceğin bir 15 TL var mı? Sanmıyorum. O yüzden çok çok çok iyi.
Ayrıca oyunlar zamlanıyor, bir daha bu fiyata bulamama olasılığın da var. Çok iyi + iyi. (Çok + 1)iyi diyelim.
Witcher için demedim, Cyberpunk için dedim ve çok iyi değil. Aynı oyun Epic'te 60 TL civarına geliyordu kuponla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı