Witcher 3 GOTY Steam GeForce NOW'da açılmıyor

onur9835

Decapat
Daha fazla  
Steam'den Witcher 3 GOTY Edition aldım ama GeForce NOW da açılmıyor hem GOTY hem normal sürümüyle açmayı denedim olmadı.

Olmadı derken? GOTY sürümünü Steam'den aldıysanız Geforce Now'da normal olan Witcher 3'ü açmanız gerekiyor ama olmadı derken ne demek istediğinizi anlayamadım.

NVIDIA GeForce NOW'da normal olan The Witcher 3: Wild Hunt'ı başlatıp ardından Steam'in kütüphane kısmından oyunu seçerek ''oyna'' tuşuna basacaksınız. İndirme ister ise indirmeyi de yapın.

Olmadı derken? GOTY sürümünü Steam'den aldıysanız GeForce NOW'da normal olan Witcher 3'ü açmanız gerekiyor ama olmadı derken ne demek istediğinizi anlayamadım.

Normal sürümü açmaya çalışınca beni Steam'de Witcher 3'ün satın alma sayfasına atıyor play Now seçeneği çıktı şimdi bastım oyunu indiriyor.

Normal sürümü açmaya çalışınca beni Steam'de Witcher 3'ün satın alma sayfasına atıyor play Now seçeneği çıktı şimdi bastım oyunu indiriyor.
Game+ üzerine oynuyorsunuz sanırım. Umarım satın almışsınızdır çünkü 30 dakikalık deneme süresinde nereden baksanız indirme 15 dakika sürecektir.

Türkiye sunucusunun ne kadar leş, çöp olduğuna dair bir örnek daha. Diğer oyunlarda da böyle mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı