Witcher 3 grafik modlarının kurulumları nasıl anlaşılır?

SALOOWEN

Hectopat
Makaleler
13
Daha fazla  
HD Reworked Project, Wiedzmin Lightning, Aqua, Beautiful Grass Mod. Bu modları kurdum. Sürekli yeni modlar deniyorum. Ama olmuş gibi gelmiyor bana. Azıcık fark var gibi geliyor. Kurulumu direk oyunun kurulu olduğu yerdeki ''mods'' klasörüne kuruyorum. Yanlış mı yapıyorum?
292030_screenshots_20210520203011_1.jpg

Söylediğim 4 modla bu kadar oldu. Yanlış mı kurdum acaba?

Işıklandırma mod'u dışında görüntüyü aşırı fazla değiştiren bir şey kurmamışsınız hocam, kurduğunuz mod da oyunun vanilla haline nispeten yakın bir mod. Büyük bir fark hissetmemeniz normal diye düşünüyorum.

Işıklandırma mod'u dışında görüntüyü aşırı fazla değiştiren bir şey kurmamışsınız hocam, kurduğunuz mod da oyunun vanilla haline nispeten yakın bir mod. Büyük bir fark hissetmemeniz normal diye düşünüyorum.
HD Reworked Project ve çimen modundan ümitliydim hocam. 9GB mod indirdik o kadar. 🙁

HD reworked project, wiedzmin lightning, Aqua, beautiful grass mod. Bu modları kurdum. Sürekli yeni modlar deniyorum. Ama olmuş gibi gelmiyor bana. Azıcık fark var gibi geliyor. Kurulumu direk oyunun kurulu olduğu yerdeki "mods" klasörüne kuruyorum. Yanlış mı yapıyorum?
Eki Görüntüle 1033536
Söylediğim 4 modla bu kadar oldu. Yanlış mı kurdum acaba?

HD reworked projekt modunu grafik ayarlarından doku kalitesini en yükseğe çekerek açıyorsun.

Geri
Yukarı