Çözüldü Witcher 3 - Gwent hancılarla oynamak görevinde hancı yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aeterna Victrix

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunun en başında yapmayı unuttuğum, daha doğrusu görevi bile yoktu henüz, daha sonra ilerleyen zamanlarda tek tek Gwent kartlarını toplamaya başladım. Lakin o handa erken safhalarda bir kavga çıktığı için hancı beni kapı dışarı etmişti. Şu an hana girdiğimde hancı yok, bu görevi ne yapacağım ben?

Çözüm
Ben oynarkenden de çok iyi hatırlıyorum hancılardan biri kayıptı. Keşbiş olsun.

Neyse artık o görevi es geçeriz 4. kez oynamak istersem o hancıyı kaçırmadan kartı alırım. Çok ilerlemiş olmasam neyse dönerim kayıtlı oyuna da 34 saat oynadım zorluk desen Ölüm marşı canını alıyor adamın boss dövüşlerinde hele bir de grup halinde saldıranlar olunca vay vay vay halime :D

Birkaç saat daha oynadım kayıp kardeş Kontrat'ını yapmak için o hana tekrar gittiğimde görev bitiminde hancı isimli NPC orada idi görevi bitirdim. Tekrar oynarsanız eğer aklınızda bulunsun.

Neyse artık o görevi es geçeriz 4. kez oynamak istersem o hancıyı kaçırmadan kartı alırım. Çok ilerlemiş olmasam neyse dönerim kayıtlı oyuna da 34 saat oynadım zorluk desen Ölüm marşı canını alıyor adamın boss dövüşlerinde hele bir de grup halinde saldıranlar olunca vay vay vay halime :D

Birkaç saat daha oynadım kayıp kardeş Kontrat'ını yapmak için o hana tekrar gittiğimde görev bitiminde hancı isimli NPC orada idi görevi bitirdim. Tekrar oynarsanız eğer aklınızda bulunsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı