Witcher 3 Gwent kartıları nereden alınır?

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2
Daha önce araştırdığıma göre internette birkaç kez satılmış ama şu an ne kadar site gezsem bile bulamadım. Nereden satın alabilirim?
Daha önce satılan yerler;

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortlama masrafı ne olur ve kartların resimlerini nasıl bulacğaım?
Ortalama masrafı her işletme için değişir, çünkü girdi maliyeti heryerin farklı oluyor. Mevkinize yakın bir yer varsa telefon ile arayı sorun derim. Kendim oyun kartı çıkartmıştım, biraz masraflı oldu ama ömürlük oldu. Yazlık yerde ıslansa da sorun olmuyor ayrıca😄 biraz kalın oluyor tabi orijinal gibi olmuyor asla.
Resimler internette mevcuttu, eve geçince detaylı bakayım gene.

Ortalama masrafı her işletme için değişir, çünkü girdi maliyeti her yerin farklı oluyor. Mevkinize yakın bir yer varsa telefon ile arayı sorun derim. Kendim oyun kartı çıkartmıştım, biraz masraflı oldu ama ömürlük oldu. Yazlık yerde ıslansa da sorun olmuyor ayrıca😄 biraz kalın oluyor tabii orijinal gibi olmuyor asla.
Resimler internette mevcuttu, eve geçince detaylı bakayım gene.

Orijinal olsa çok daha iyi olurdu ama malum satış bulamadım. Siz dedikten sonra baktım da oyundaki gibi kartların resmini internette bulamadım fotoğraflarını.

Orijinal olsa çok daha iyi olurdu ama malum satış bulamadım. Siz dedikten sonra baktım da oyundaki gibi kartların resmini internette bulamadım fotoğraflarını.

Ben eve geçince bakayım koleksiyon sürümünü satın almıştım GOG üzerinden. Orada varsa inşallah vardır.

@Karakurt5877 Hocam oyuna daldım dün unuttum, işten çıkayım ilk işim buna bakmak olacak.

Son düzenleme:
Tamamdır sorun değil. Uğraştığınız için ben teşekkür ederim.
Hocam baktım şimdi, yıl dönümü dolayısıyla Art Pack şeklinde almışım. Yani oyun kartı gibi değil, üzerinde güç işaretleri yok. Sadece atıyorum Ske'nin askeri var diyelim 2 gücünde; bu askerin sanat çalışması var, savaş meydanındaki görseli gibi bir şey. Ayrıca A5 kağıt boyutunda yani hiç bir işe yaramaz koleksiyondan başka.
Şöyle bir link buldum, buradan bakabilirsiniz. HQ kalitede tek tek oluşturulmuş. Arka planları da var. Bunun dışında oyun çok eski olduğu için sanırım popülerliğini yitirmiş, çok bakamadım ama eBay üzerinden bazen satıldığı oluyormuş.

Hocam baktım şimdi, yıl dönümü dolayısıyla art pack şeklinde almışım. Yani oyun kartı gibi değil, üzerinde güç işaretleri yok. Sadece atıyorum Ske'nin askeri var diyelim 2 gücünde; bu askerin sanat çalışması var, savaş meydanındaki görseli gibi bir şey. Ayrıca A5 kağıt boyutunda yani hiçbir işe yaramaz koleksiyondan başka.

Ben de Witcher'ın oyun dosyalarına baktım da bulamadım.

Şöyle bir link buldum, buradan bakabilirsiniz. HQ kalitede tek tek oluşturulmuş. Arka planları da var. Bunun dışında oyun çok eski olduğu için sanırım popülerliğini yitirmiş, çok bakamadım ama eBay üzerinden bazen satıldığı oluyormuş.

Bu site çok iyiymiş hepsi var. Muhtemelen bunu götürüp çıkartacağım. Ama malzemesi nasıl olacak? Klasik A4 kalitesinde mi oluyor yoksa karton gibi bir şey mi?

Son düzenleme:
Ben de Witcher'ın oyun dosyalarına baktım da bulamadım.

Bu site çok iyiymiş hepsi var. Muhtemelen bunu götürüp çıkartacağım. Ama malzemesi nasıl olacak? Klasik A4 kalitesinde mi oluyor yoksa karton gibi bir şey mi?
Orada size fiyat dahilinde seçenekleri gösterirler. Parlak kağıda baskı oyun kağıdını örnek götürebilirsiniz. Kıraathanelerde oynanan kartlardan. Bana göre o şekilde olursa makul olur diye düşünüyorum. Sitedeki görseller HQ yani boyutu büyük, uygun şekilde küçültülüp basılması iyi olur. Kartlar resimli olduğundan bozukluk olursa küçültürken keyifli olmaz. Ben de merak ettim doğrusu.

Geri
Yukarı