Witcher 3 hangi seçenekte ve zorlukta oynanmalı?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3 GOTY Edition'a sahibim ve oyuna gireceğim zaman 3 tane seçenek veriyor. Taze Başlangıç, sadece Hearts of Stone ve sadece Blood and Wine. İlk defa oynayacağım o yüzden sanırım Taze Başlangıç seçeceğim ama yine de sormak istedim. Zorluk seviyesinde ise ekteki gibi seviyeler var. İlk defa oynayacak birisi için hangisini seçmek mantıklı? Çok zor olmasını istemiyorum fakat kolay da olmasın.

Dosya Ekleri

• 1612026211422.png
    1612026211422.png
    34,6 KB · Görüntüleme: 144
Oyunun çok zor modu 2. kez oynadığında aşırı kolay geliyor ama ilk oynayışın simyayı, kılıçları falan tanıman için kan ve kırık kemikler öneririm. Diğer zorluklar aşırı kolay zevki çıkmaz zaten çok standart bir dövüş sistemi var.
Evet demeniz daha iyi olur ilk defa oynuyorsunuz zira.
Hocam eğitimleri gösteri açık yaptım fakat bu sefer de Witcher 2 kayıtlarını kullan diye bir seçenek çıkardı. Witcher 2'yi oynamadım ama. Ne seçeyim? Ne karışık oyunmuş yav 😅

Ölüm marşında yanlış hatırlamıyorsam öldüğünde oyunun tamamen bitiyordu onu seçmeyin yeni başladıysanız.
Witcher 2'de var o sadece.
Hocam eğitimleri gösteri açık yaptım fakat bu sefer de Witcher 2 kayıtlarını kullan diye bir seçenek çıkardı. Witcher 2'yi oynamadım ama. Ne seçeyim? Ne karışık oyunmuş yav 😅
Kapat diyebilirsin.
Tamam o zaman kan ve kırık kemikler seçeyim. Umarım zorlanmam. Teşekkürler. Hocam eğitimleri göster i evet mi diyeyim?
Daha sonra istediğin zaman zorluğu düşürebilir veya arttırabilirsin.

Witcher 2'de var o sadece.

Kapat diyebilirsin.

Daha sonra istediğin zaman zorluğu düşürebilir veya arttırabilirsin.
Teşekkürler hocam. Oyun ortasında değiştirebiliyor muyuz? Baya iyi bir özellikmiş. Witcher 3 oynarken bilmem gereken herhangi bir şey var mı? Hikaye dışında tabii. Taktik olur, kolaylık sağlayan bir şey olur veya onun gibi şeyler yani. Belki vardır diye sormak istedim.

Herkese teşekkürler. Witcher 2 kayıtlarını kullan seçeneğini hayır olarak işaretledim ve oyuna başladıktan sonra zorluğu Hikaye ve Kılıç olarak ayarladım. Meditasyon yapıldığında can dolması benim için iyi bir özellik çünkü.

Teşekkürler hocam. Oyun ortasında değiştirebiliyor muyuz? Baya iyi bir özellikmiş. Witcher 3 oynarken bilmem gereken herhangi bir şey var mı? Hikaye dışında tabii. Taktik olur, kolaylık sağlayan bir şey olur veya onun gibi şeyler yani. Belki vardır diye sormak istedim.
Evet, değiştirebiliyorsun. Taktik olarak ise bolca yan görev yapmanı ve dandik teçhizatlar yerine witcher teçhizatları giymeni öneririm, onları nasıl bulacağım diyorsan ise bazı tüccarlar harita satıyor ve yanında sarı bir şekilde ünlem ikonu oluyor. O haritaları okuduğun zaman witcher teçhizatlarının yerini gösteriyor, iyi oyunlar :)

Evet, değiştirebiliyorsun. Taktik olarak ise bolca yan görev yapmanı ve dandik teçhizatlar yerine witcher teçhizatları giymeni öneririm, onları nasıl bulacağım diyorsan ise bazı tüccarlar harita satıyor ve yanında sarı bir şekilde ünlem ikonu oluyor. O haritaları okuduğun zaman witcher teçhizatlarının yerini gösteriyor, iyi oyunlar :)
Hocam seviyem sanırım hikayedeki konumuma göre düşük. Nasıl arttırabilirim bunu? Baron ile yumruk yumruğa dövüşüyorum 4-5 vuruşta öldürüyor beni ama ben 30 kere vursam yine öldüremiyorum hatta yaklaşamıyorum bile. 3 seviyeyim şuanda. Anlayamadım gerçekten.

Hocam seviyem sanırım hikayedeki konumuma göre düşük. Nasıl arttırabilirim bunu? Baron ile yumruk yumruğa dövüşüyorum 4-5 vuruşta öldürüyor beni ama ben 30 kere vursam yine öldüremiyorum hatta yaklaşamıyorum bile. 3 seviyeyim şuanda. Anlayamadım gerçekten.
Bulunduğun hikaye konumuna göre seviyen çok düşük, mesela Ak Bostan'dan 4 level olmadan ayrılmaman gerekiyordu. O kasaba oyunun başlangıcı için çok önemli, mesela orada engerek witcher teçhizatları bulunuyor.

Hiç yan görev yaptın mı? Veya keşfedilmemiş alan, haydut kampları, canavar yuvaları gibi. Ancak yan görev yapmasan bile seviyen cidden çok düşük, neden böyle ben de anlamadım.

Son düzenleme:
Bulunduğun hikaye konumuna göre seviyen çok düşük, mesela Ak Bostan'dan 4 level olmadan ayrılmaman gerekiyordu. O kasaba oyunun başlangıcı için çok önemli, mesela orada engerek witcher teçhizatları bulunuyor.

Hiç yan görev yaptın mı? Veya keşfedilmemiş alan, haydut kampları, canavar yuvaları gibi. Ancak yan görev yapmasan bile seviyen cidden çok düşük, neden böyle ben de anlamadım.
Ortalama kaç seviye olmam gerekir? Şuanda seviye 4 oldum. Yapılacak yan görev de bulamıyorum gibi açıkçası. Bu arada Baron'a bu kadar az vurmamın temel sebebi ne? Sonuçta kılıçla vs. çatışmıyoruz kılıç ile savaşsak kılıcın hasarı az vs. diye düşünürdüm ama bunu anlayamadım. Sanırım Ak Bostan'a geri dönüp biraz seviye kasmam gerek. Yalnız levelin bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Her seviye atladığımızda puan vermesinden ve puanlarla yeteneklerimizi geliştirmekten başka ne işe yarıyor ki?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı