Witcher 3 hangi seçenekte ve zorlukta oynanmalı?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3 GOTY Edition'a sahibim ve oyuna gireceğim zaman 3 tane seçenek veriyor. Taze Başlangıç, sadece Hearts of Stone ve sadece Blood and Wine. İlk defa oynayacağım o yüzden sanırım Taze Başlangıç seçeceğim ama yine de sormak istedim. Zorluk seviyesinde ise ekteki gibi seviyeler var. İlk defa oynayacak birisi için hangisini seçmek mantıklı? Çok zor olmasını istemiyorum fakat kolay da olmasın.

Dosya Ekleri

• 1612026211422.png
    1612026211422.png
    34,6 KB · Görüntüleme: 143
Engerek en iyi demedim, sadece oyunun başında Ak Bostan'da bulunuyor dedim. Sen zaten Ak Bostan'a gideceksin, gördüğün her tüccara harita var mı diye bak ve harita var ise engerek teçhizatlarını topla. Eğer senin ekipmanlarından daha güçlü ise (ki yüksek ihtimalle öyle) onları kullanırsın.

Sanırsam harita satan tüccarlar belirli tüccarlar, yani her oyunda
yerleri değişmiyor. Ona da internetten bakabilirsin, bu arada teçhizatları bulmak için harita almana gerek yok ancak alırsan işin kolaylaşır. Çok ucuzlar zaten.

Ayı bence de güzel, kediyi kullanıyordum önceden ancak düşününce ayı daha güzel geldi. Ek olarak, Hearts of Stone'da ayı zırhını hafif zırh yapan rün yazıcılar var. Ayı zırhı ise normalde ağır zırh, ancak koruma kaybetmeden hafif zırh yapınca kedi teçhizatının pek bir anlamı kalmıyor :)

DLC konusunda ise, GOTY sürümünde olmayan bir DLC o. Sen iyisimi Steam'dan oyunun DLC'lerine bak, bulursun. Ayrıca alternatif kadın karakter görünümü veya ek yan görevler gibi bedava ve güzel DLC'ler de var :)
Hocam çok teşekkürler yardımlarınız için. Eğer bir şeye ihtiyacım olursa tekrar yazarım. Veya Discord adresinizi vs. de verebilirsiniz bana farketmez. Tekrardan teşekkürler.

Hocam çok teşekkürler yardımlarınız için. Eğer bir şeye ihtiyacım olursa tekrar yazarım. Veya Discord adresinizi vs. de verebilirsiniz bana farketmez. Tekrardan teşekkürler.
Discord kullanmıyorum, maalesef bana sadece buradan ulaşabilirsin. Bir ihtiyacın olursa her zaman buradayım, tabi mesaj bildirimini görürsem :)

Hocam selamlar. Şuanda 4 seviye 488 XP'yim. Ak Bostanda yapılacak çok bir şey kalmadı gibi gözüküyor. Ak Bostan'dan ayrılayım mı yoksa yan görev mi bulmaya çalışayım? Şuanda yapabileceğim yan görev yok fakat belki haritada falan gezersem bulabilirim diye söyledim.
@Lyrinx Hocam bir şey sormak istiyorum. Şuanda hikayede baya ilerledim. Bolca yan görev vs. de yaptım. 15 level civarı bir şeyim. Efsunger zırhlarını kullanmıyorum. Bu yüzden biraz daha danışmak istedim. Kedi veya kurt kullanmak geldi aklıma fakat kedi eğer fazla koruma sağlamıyorsa avantajı nedir? Sonuçta fazla zırh sağlamıyor, neden kullanayım ki? Ayrıca hangi DLC'den bahsediyorsunuz kurt ile ilgili? Teşekkürler.
Bu arada şuanki zırh görevlerim bu şekilde. Dediğiniz DLC'yi almadım normal bir şekilde oynuyorum fakat Kurt Okulu Teçhizatı diye bir şey gözüküyor. Hatta ikinci seviyesi de gözüküyor. Bu farklı bir şey mi acaba? Şuanda levelim ilk seviyesine yetiyor. 14 level öneriyor ben 15 levelim.
1613316462452.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı