Witcher 3 hangi yan görevleri yaparsak hızlca Ciri'yi buluruz?

Ancak böyle yaparsan mesela Ciri'yi bulduğumuz yere giderken oyun zorunlu olarak kayıt aldırıyor ve geri dönüşü olmuyor.
Geri dönüşü var, oyun sana soruyor bu andan itibaren bazı yan görevleri yapamazsın diye. Ve sen de istersen geri dönebiliyorsun.

@Yarst internette listesi var hangi görevlerin başarısız sayılacağı hakkında, kontrol etmeni öneririm.

Geri dönüşü var, oyun sana soruyor bu andan itibaren bazı yan görevleri yapamazsın diye. Ve sen de istersen geri dönebiliyorsun.

@Yarst internette listesi var hangi görevlerin başarısız sayılacağı hakkında, kontrol etmeni öneririm.

Tamamdır teşekkür ederim ama sanırım bir bug gibi bir şey oldu şu dandelionu bulma görevinde dandelionun parfümlü bir parçasıbnı buldum parfum kokusunu takip ediyorum ama oraya gidince hala haritada o parçanın olduğu yer gözüküyor bu bir tür bugmu yoksa benmi bir şeyi yanlış yapıyorum fotoda olduğu gibi.

The Witcher 3 Screenshot 2021.03.30 - 21.09.32.29.png

@Yarst yerdeki at toynak izlerini incelemen gerekiyordu diye hatırlıyorum, kısacası gördüğün her şeyi incelemeye çalış.

@Yarst yerdeki at toynak izlerini incelemen gerekiyordu diye hatırlıyorum, kısacası gördüğün her şeyi incelemeye çalış.

İnceledim ama hangisini takip edeceğim parfüm izlerinimi yoksa at ayak izlerinimi.

Cevabın için teşekkür ederim.

Kayıt aldıktan sonra o kısma geçersen geri dönüşü olmuyor. Çünkü o anda bütün yapılmayan yan görevler topluca başarısız oluyor. Bunun dönüşü yok. Eski kaydı yüklemediğin sürece.

Yeni konular

Geri
Yukarı