Witcher 3 iade etmeli miyim?

Sniper Elite 3'den ziyade Metro Last Light'ın grafikleri daha çok hoşuma gitti. Galiba Metro Last Light+Tomb Raider alacağım.
(Hikayelerini bilmiyorum ona yarın bir göz gezdirecegim tabii ki)

Bugün yaz indirimlerinden Witcher 3 aldım. Ancak oyunu almadan önce hiçbir videosunu izlememiştim. Cinsellik olduğunu gördüm ve bu biraz canımı sıktı. Yaşım 14, benim için biraz sıkıntı çıkartabilir. Sizce iade edip Tomb Raider mi alayım?

Hikayeyi sen kendin yönlendiriyorum eğer cinselliğe göre yönlendirmezsen konuşmaları karşına rahatsız edici bir şey çıkmayacak sadece giriş sekansında hafif bir yakınlaşma var o da sorun olur mu bilemiyorum dilersen YouTube'dan sadece 1. bölüme bir bakıver.

Cinsellik ülkemizde tabu olduğu için 2 görüş var. İsteyen istediğini yapsın, birbirinize laf söylemeyi bırakın. Daha cinselliğin tabu olduğu ülkede yaşıyoruz, cinsellik hakkında tartışıyoruz. Sonra nasıl gelişecek bu ülke? Arkadaşın sorusuna gelirsek iade etme, şu anda oyunda 92 saatim var ve daha 3/4'ü bitti. Şahesere ayıp etmiş olursun toplamda 5-6 tane cinsellik sahnesi olduğu için. Ayrıca geçebiliyorsun "Space" tuşu ile.

Sırf cinsel sahneleri yüzünden iade edilmez bana sorarsanız.Çözümleri elbet var sahneyi geçmek gibi.
Benim fikrimi de sorarsan iade etmek yerine git ve DLC'lerini al.

InkedW3_LI.jpg

Kalsın ileride oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı