Witcher 3 için laptop önerisi

Selam, E-ticaret sitelerinden güzel bir gaming notebook alınabilir. Bende bu notebook var, Witcher 3'ü high ayarlarda sıkıntısız oynuyorum.

acer-nitro-an515-43-amd-ryzen-5-3550h-8gb-512gb-ssd-rx560x

Selam, e-ticaret sitelerinden güzel bir Gaming notebook alınabilir. Bende bu notebook var, Witcher 3'ü High ayarlarda sıkıntısız oynuyorum.

Acer-NITRO-AN515-43-AMD-Ryzen-5-3550H-8 GB-512 GB-SSD-RX560X.

Hocam Vatan veya Teknosa'dan olması lazım internet siteleri ile aram pek iyi değil sürekli olaylar yaşadım.
Mağazadan zor. İnternette bu cihaz var bütçenize uygun.

Bu da güzel ama 4.500TL'yi geçemem büyük ihtimal daha ucuzu var mı?

Hocam Vatan veya Teknosa'dan olması lazım internet siteleri ile aram pek iyi değil sürekli olaylar yaşadım.

Daha ucuzu için muhtemelen ekran kartı 1050'ye düşer bu zamandan sonra da 1050 ekran kartlı laptop almanızı tavsiye etmem minimum 1650 tercih edin.

3900'e Gittigidiyor kazananlar kulübu üyeliği ile almıştım. Varın siz düşünün, 3900'e vatan mı teknosa mı verir? Kazık yemeyin, bu notebook şuan 4300 lira. Alabilirsiniz, ekran kartı 1050Tİ ile neredeyse dip dibe. Güvenilir satıcı olduktan sonra internetten almanız problem yaratmaz. Şu kan emici yerlere paranızı kaptırmayın aman diyeyim. 5 liralık çöpü 20 liraya satarlar. Arkadaşların dediği gibi HP 1650 olan model alınabilir fakat panel kalitesini pek beğenmiyorlar onun. Acer olan IPS ekran, film vs izlerken ekran şahane dolgun ve doygun.
3900'e Gittigidiyor kazananlar kulübu üyeliği ile almıştım. Varın siz düşünün, 3900'e vatan mı teknosa mı verir? Kazık yemeyin, bu notebook şuan 4300 lira. Alabilirsiniz, ekran kartı 1050Tİ ile neredeyse dip dibe. Güvenilir satıcı olduktan sonra internetten almanız problem yaratmaz. Şu kan emici yerlere paranızı kaptırmayın aman diyeyim. 5 liralık çöpü 20 liraya satarlar. Arkadaşların dediği gibi HP 1650 olan model alınabilir fakat panel kalitesini pek beğenmiyorlar onun. Acer olan IPS ekran, film vs izlerken ekran şahane dolgun ve doygun.
Ayrıca ekleyeyim, HP geri ödeme kampanyası vardı en son. HP'yi arayın kampanya devam ediyor mu bilgi alın. Size 300, 400 TL civarı geri ödeme veriyorlar HP notebook alırsanız, bunun için eski bir hp bilgisayarın seri numarası lazım, onu bulursunuz kolay. Böylece gtx 1650 olan notebook bütçenizden çok daha düşük bir miktara patlar size.

Son düzenleme:
3900'e Gittigidiyor kazananlar kulübu üyeliği ile almıştım. Varın siz düşünün, 3900'e Vatan mı Teknosa mı verir? Kazık yemeyin, bu notebook şu an 4300 lira. Alabilirsiniz, ekran kartı 1050 Ti ile neredeyse dip dibe. Güvenilir satıcı olduktan sonra internetten almanız problem yaratmaz. Şu kan emici yerlere paranızı kaptırmayın aman diyeyim. 5 liralık çöpü 20 liraya satarlar. Arkadaşların dediği gibi HP 1650 olan model alınabilir fakat panel kalitesini pek beğenmiyorlar onun. Acer olan IPS ekran, film vs izlerken ekran şahane dolgun ve doygun.

Ayrıca ekleyeyim, HP geri ödeme kampanyası vardı en son. HP'yi arayın kampanya devam ediyor mu bilgi alın. Size 300, 400 TL civarı geri ödeme veriyorlar HP notebook alırsanız, bunun için eski bir HP bilgisayarın seri numarası lazım, onu bulursunuz kolay. Böylece GTX 1650 olan notebook bütçenizden çok daha düşük bir miktara patlar size.

Hocam şu zaman kadar Trendyol'dan veya Gittigidiyor'dan 4 tane ürün sipariş ettim 3'ü gelmedi iptal edildi falan dendi 1 geldi ama o da bozuk geldi o yüzden tırsıyorum bu sitelerden.

.

Mesela bu bilgisayar Low'da 40 FPS verir mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı