Witcher 3 Kaer Morhen'a gelinen kısım ana hikayenin neresi?

Daha çok olmamış, güzel evrenin tadını çıkar. Yan görevlere felan gir zaten 2 tane birbirinden güzel DLC'si de var. Ana hikâyeye de canın çektikçe girersin. Oyunu 5846. kez bitirdim ve az önce yine yeni bitirdim. Anlatırken canım çekti ne illet bir şey bu.

Sizin için spoiler olabilir ama bu şekilde sorduğunuz sorunun cevabını tam olarak verebiliriz. Bakıp bakmamak size kalmış :)
Ciri'yi buldunuz mu?

Kaer Morhen gelebilmesi için zaten onu bulmuş olması gerekiyor. Birbirlerine çok yakın görevler.

Oyunun tam (DLC'siz) %70'indesiniz. Oradan itibaren (varsa) yan görevleri/kontratları yaparak daha da güçlenebilir, oyundaki komforunuzu arttırabilirsiniz.

Kaer Morhen gelebilmesi için zaten onu bulmuş olması gerekiyor. Birbirlerine çok yakın görevler.
Evet, ben de öyle biliyorum. Fakat, diğer arkadaşların yazdığı "%20" gibi şeyleri görünce acaba daha önce de gidiyor muyduk diye düşünmedim değil. Ondan bunu yazdım. Ciri'yi bulup Kaer Morhen'e gittiyse %70- %80 arası falan olması gerekiyor.

Çirkini alıp Kaer Morhen'e gelince orada yaşadıklarımız hala aklımda. Çok güzel sahneler var bence. Arkadaşlarımızla içki içip, sarhoş olup, saçma muhabbetler ve hareketler yapmak en güzeliydi.

Daha önünüzde uzun bir yol var. Gideceğiniz yerleri spoiler vermeden söyleyeyim.

Kaer Morhen-Vizima(İsteğe bağlı)-Velen-Novigrad-Skellige-Ak Bostan/Velen(Sona göre şekilleniyor)

Ek paketleri de ekleyeceksek tekrar Velen, sonrasında Toussaint’a gideceksiniz. Oyunun yarısından biraz daha ileridesiniz.

Evet, ben de öyle biliyorum. Fakat, diğer arkadaşların yazdığı "%20" gibi şeyleri görünce acaba daha önce de gidiyor muyduk diye düşünmedim değil. Ondan bunu yazdım. Ciri'yi bulup kaer Morhen'e gittiyse %70- %80 arası falan olması gerekiyor.
Hatırladığım kadarıyla laneti orada kaldırdıktan sonra elfden Ciri'nin yerini öğreniyordu bir 10 saati var en azından ve ittifak toplamaya da gidecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı