Witcher 3 Karadal'da demirci yok

Merch

Hectopat
Witcher 3 Karadal'da demirci yok.
Arkadaşlar merhaba yardımcı olursanız sevinirim.
Witcher 3'te kedi okulu seti yapacağım fakat basit ve gelişmiş düzey şemalar Karadal'daki demircide satıldığı söyleniyor.
Fakat ben baktığımda Karadal'da demirci yok. Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?
Not: Birkaç kez meditasyon yaptım fakat yine de gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Inkedwitcher_LI.jpg
    Inkedwitcher_LI.jpg
    249,8 KB · Görüntüleme: 352
İlk seti demirci satmıyor, ikinci seti demirci satıyor hocam. İlk seti haritanızda gözüken tüccar abimiz satıyor. Demirciyi görememenizin sebebi daha önce etkileşime geçmemiş olmanız olabilir. Yanına gidip konuştuktan sonra haritada gözükecektir büyük ihtimalle.

Arkadaşlar özellikle gidip köyde demirciyi buldum (halen daha haritada gözükmüyordu o ayrı konu)
Kedi çelik kılıcı-gelişmiş görevi gelmedi ve bu yüzden kedi çelik kılıcı üstün e yükseltme yapamıyorum.
Görevlere baktığımda kedi okulu teçhizatları görevleri tamamen bitmiş olarak gözüküyor. Oyun buga girmiş olabilir mi?

Arkadaşlar özellikle gidip köyde demirciyi buldum (halen daha haritada gözükmüyordu o ayrı konu)
Kedi çelik kılıcı-gelişmiş görevi gelmedi ve bu yüzden kedi çelik kılıcı üstün e yükseltme yapamıyorum.
Görevlere baktığımda kedi okulu teçhizatları görevleri tamamen bitmiş olarak gözüküyor. Oyun buga girmiş olabilir mi?

Usta olan demirciye gitmen gerek her demirci yapamaz. Karga tüneğindeki ya da Toussaint'deki büyük ustaya gidebilirsin.

Usta olana gittim zaten kedi kılıcının ilk hali ve üstün hali var, gelişmiş hali yok. Büyük ihtimal oyun buga girdi.
Gelişmiş şemanın görevini almamışsındır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı