Witcher 3 kurt okulu teçhizatları yok

hfikribengi

Hectopat
Witcher 3 oyununu bitirdim. DLC'lere başladım. Kedi seti dizdikten sonra kurt okulu seti de dizeyim dedim. Fakat kurt okulunun haritaları satıcılarda satılmıyor. Hattori dahil tüm satıcılara gittim, hiçbirinde yok. Daha sonra dedim ki "YouTube'dan locationlarına bakıp gidip alayım." fakat oradaki sandıklar da yok. Oyunum buga mı girdi? Bilgilendirir misiniz? İki DLC'de mevcut oyunum orijinal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuradaki yerlere bakıyorsunuz değil mi?

Kaer Morhen'da aletler, şunlar da hepsinin konumları:

2022-09-07 00_40_37-The Witcher 3_ Wild Hunt Map - Kaer Morhen - IGN.png

Dosya Ekleri

• 20220907012147_1.jpg
    20220907012147_1.jpg
    483 KB · Görüntüleme: 97
Çok ilginç cidden. O halde komutlarla almaktan başka çareniz yok. Konsolu etkinleştirmediyseniz önce onu etkinleştirin. Şuradaki birinci yöntem işinizi görür:

Sonra additem + "eşya kodu" komutu ile bu ekipmanları alabilirsiniz. Kurt Okulu ekipmanlarının eşya kodları 2. sayfanın sonunda ve 3. sayfanın başında var:

Çok ilginç cidden. O halde komutlarla almaktan başka çareniz yok. Konsolu etkinleştirmediyseniz önce onu etkinleştirin. Şuradaki birinci yöntem işinizi görür:

Sonra additem + "eşya kodu" komutu ile bu ekipmanları alabilirsiniz. Kurt Okulu ekipmanlarının eşya kodları 2. sayfanın sonunda ve 3. sayfanın başında var:
İlginiz için teşekkür ederim, yazdıklarınız işimi görür.

Ben tüm efsunger teçhizatlarını oyunun verdiği yan görevler ile almıştım. Hepsi için ayrı olarak ekipman avı görevi yaptım. Sen ekipman görevleri alamadın mı?

Ben tüm efsunger teçhizatlarını oyunun verdiği yan görevler ile almıştım. Hepsi için ayrı olarak ekipman AVI görevi yaptım. Sen ekipman görevleri alamadın mı?

Diğer okul ekipmanlarında bir sıkıntı yok, zaten kedi setini ve ayı setini dizdim. Sadece kurt okulu yok. Konsolla almayı denedim yine gelmiyor ama başka şeyleri konsol ile alabiliyorum örneğin aerondight kılıcını aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı