Çözüldü Witcher 3 karakter ve cisim kaplamaları bulanık

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Lony111

Kilopat
Başlıkta gördüğünüz gibi arkadaşlar. Her şey Ultra. Açılan her şeyi açtım. Ama böyle tuhaf Blur'lu gibi. Ne yapabilirim düzelmesi için?
İsterseniz fotoğraflara göz atabilirsiniz.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.png

5.png

6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SSD' de de aynı maalesef. Sadece oyun hızlı açılıyor, karakter kaplamaları hâlâ rezalet durumda diyebilirim.
1608120748214.png

Arkadaşlar yok mudur çözümü? Oyunu sileceğim az kaldı. Her şey saçma sapan, rezalet gözüküyor.
Çözüm:
Oyun dosyalarına gidin. BIN klasörü içerisinde bulunan Config dosyasını komple silin. Sonrasında dosyaları doğrulayın. Tekrardan 3GB~' lık bir indirme yapacak ve düzeliyor. İyi oyunlar.
SSD' de de aynı maalesef. Sadece oyun hızlı açılıyor, karakter kaplamaları hâlâ rezalet durumda diyebilirim.
1608120748214.png

Arkadaşlar yok mudur çözümü? Oyunu sileceğim az kaldı. Her şey saçma sapan, rezalet gözüküyor.
Çözüm:
Oyun dosyalarına gidin. BIN klasörü içerisinde bulunan Config dosyasını komple silin. Sonrasında dosyaları doğrulayın. Tekrardan 3GB~' lık bir indirme yapacak ve düzeliyor. İyi oyunlar.

Son düzenleme:
Çözüm
SSD'de de aynı maalesef. Sadece oyun hızlı açılıyor, karakter kaplamaları hâlâ rezalet durumda diyebilirim.
Eki Görüntüle 783703
Çözüm:
Oyun dosyalarına gidin. Bın klasörü içerisinde bulunan Config dosyasını komple silin. Sonrasında dosyaları doğrulayın. Tekrar 3gb~'lık bir indirme yapacak ve düzeliyor. İyi oyunlar.

Kanka ben GeForce NOW'dan oynuyorum da galiba PC'ye indirip yapmam lazım tekrar bunu.

Geri
Yukarı