Witcher 3 kedi okulu teçhizatı 2. kısım

Dediğim gibi hızlıca ayrılınca muhafızlar yolumuzu kesmiyor bazen. O yüzden de o görev gelmiyor.

Bu arada evet radaovidi buldum şu junior u söyleyen adam. Hatta yerini söylediğinde hiç unutmam senden sonra iyilik isteyeceğim demişti. Şu an aklıma geldi karakteri görünce fakat öyle bir istekte bulunmadı. Acaba diyorum malikanenin oraya gitsek askerlere falan denk gelir miyiz :D bir yerden kurtarmaya çalışıyorum :/

Hocam bir göz attım. Doğal yollarla artık bu görevi almanın bir yolu yok. Ama komut satırı üzerinden bir şeyler yapabiliyormuşuz bu görevi almak için.
Bu arada evet radaovidi buldum şu junior u söyleyen adam. Hatta yerini söylediğinde hiç unutmam senden sonra iyilik isteyeceğim demişti. Şu an aklıma geldi karakteri görünce fakat öyle bir istekte bulunmadı. Acaba diyorum malikanenin oraya gitsek askerlere falan denk gelir miyiz :D bir yerden kurtarmaya çalışıyorum :/

Hocam bir göz attım. Doğal yollarla artık bu görevi almanın bir yolu yok. Ama komut satırı üzerinden bir şeyler yapabiliyormuşuz bu görevi almak için.

Console'u aktive etmiştim ben şuan aktif olarak kullanabiliyorum. Eğer öyle bir şansımız var ise çok güzel olur ya. En çok kullanmak istediğim sette kedi seti çünkü. Hızlı olmasından kaynaklı.

Hocam o kadar oynadım bir kere böyle bir sorunla karşılaşmadım gerçekten garip bir olay ☺️

Vallahi bunu ben 1 kere daha yaşadım bunun dışında, Triss ile malikaneyi yaktıktan sonra kaçma yerinde askerler beni görmemişti diye oyun Bug'a girmişti ama Save'e dönmüştüm fark edip Allah'tan. Ama bu çok kötü oldu ya.

Bahsedilen görev ile şuan olduğum yerin arasında o kadar fark var ki o save'i bulup geri dönsem bile kafadan 10 saatlik oyunum heba oluyor.

Hocam kabaca çevirisi şu. Bence save yedekleyin. Çünkü Sisler Adası görevi başlamadan önce kodlar girilmeli diyor. Siz o görevi oynamışsnız. Ama başka yapacak bir şey yok. Mecbur deneyeceğiz. Ne olur ne olmaz yine de save alın.

Whoreson Junior'ın evinden çıkarken Radovid'in muhafızlarıyla (hızlı seyahat modlarını kullanmak gibi) yanlışlıkla veya kasıtlı olarak konuşmayı atlamak, Radovid için bir iylik ile başlayan tüm görev serisini bozacaktır. Bu, herhangi bir noktada aşağıdaki komutları çalıştırarak hata ayıklama konsolu ile düzeltilebilir ve bu hemen Redania'nın En Çok Aranan'ını görrvini başlatır . (Uyarı: Velen/Novigrad haritasında olmalısınız ve ideal olarak hedefiniz Est Tayiar'dan uzakta olmalısınız - en iyisi Novigrad Oxenfurt Kapısı'ndan başlamaktır - aksi takdirde gerekli NPC'ler ortaya çıkmaz.) Konsol kodları The Isle of Mists başlamadan önce girilmelidir ve görev dizisi A Deadly Plot'tan önce tamamlanmalıdır, aksi takdirde Reason of State (The Isle of Mists sonrası) başlamayacaktır.

addfact(q302_completed)

addfact(q302_post_mafia_completed)

addfact(sq302_start)

Ya da bu riskli bir yol, ugraşamam derseniz ne kadar tavsiye etmesem de bu seti hile ile alın. Siradaki setleri kendiniz dizersiniz.

Hocam kabaca çevirisi şu. Bence save yedekleyin. Çünkü Sisler Adası görevi başlamadan önce kodlar girilmeli diyor. Siz o görevi oynamışsnız. Ama başka yapacak bir şey yok. Mecbur deneyeceğiz. Ne olur ne olmaz yine de save alın.

Whoreson Junior'ın evinden çıkarken Radovid'in muhafızlarıyla (hızlı seyahat modlarını kullanmak gibi) yanlışlıkla veya kasıtlı olarak konuşmayı atlamak, Radovid için bir iylik ile başlayan tüm görev serisini bozacaktır. Bu, herhangi bir noktada aşağıdaki komutları çalıştırarak hata ayıklama konsolu ile düzeltilebilir ve bu hemen Redania'nın En Çok Aranan'ını görrvini başlatır . (Uyarı: Velen/Novigrad haritasında olmalısınız ve ideal olarak hedefiniz Est Tayiar'dan uzakta olmalısınız - en iyisi Novigrad Oxenfurt Kapısı'ndan başlamaktır - aksi takdirde gerekli NPC'ler ortaya çıkmaz.) Konsol kodları The Isle of Mists başlamadan önce girilmelidir ve görev dizisi A Deadly Plot'tan önce tamamlanmalıdır, aksi takdirde Reason of State (The Isle of Mists sonrası) başlamayacaktır.

addfact(q302_completed)

addfact(q302_post_mafia_completed)

addfact(sq302_start)

Ya da bu riskli bir yol, ugraşamam derseniz ne kadar tavsiye etmesem de bu seti hile ile alın. Siradaki setleri kendiniz dizersiniz.

Deneyeceğim birazdan fakat sisler adası denen yer Skellige mi?

Evet. Oyun bittiyse o görevi yapmışsınızdır ama. Ana görev serisinden bir görev o.
Ciri'yi buldunuz mu?

hayır bulmadım, ben sisler adasına gittim ama orada yen ile yapılanları yaptım ve beni Kaer Morhen'e götürdü. oraya gitmişken kurt setini başlatayım dedim hazır ve diğerlerini yapayım derken böyle olayla karşılaştım.

Hocam kabaca çevirisi şu. Bence Save yedekleyin. Çünkü sisler adası görevi başlamadan önce kodlar girilmeli diyor. Siz o görevi oynamışsnız. Ama başka yapacak bir şey yok. Mecbur deneyeceğiz. Ne olur ne olmaz yine de Save alın.

Whoreson Junior'ın evinden çıkarken Radovid'in muhafızlarıyla (hızlı seyahat modlarını kullanmak gibi) yanlışlıkla veya kasıtlı olarak konuşmayı atlamak, radovid için bir iylik ile başlayan tüm görev serisini bozacaktır. Bu, herhangi bir noktada aşağıdaki komutları çalıştırarak hata ayıklama konsolu ile düzeltilebilir ve bu hemen Redania'nın En Çok Aranan'ını görrvini başlatır. (uyarı: Velen/Novigrad haritasında olmalısınız ve ideal olarak hedefiniz Est Tayiar'dan uzakta olmalısınız - en iyisi Novigrad oxenfurt kapısı'ndan başlamaktır - aksi takdirde gerekli NPC'ler ortaya çıkmaz.) Konsol kodları the ısle of mists başlamadan önce girilmelidir ve görev dizisi a deadly Plot'tan önce tamamlanmalıdır, aksi takdirde reason of state (the ısle of mists sonrası) başlamayacaktır.

Addfact(Q302_COMpleted)

Addfact(Q302_POSt_mafia_completed)

Addfact(SQ302_STart)

1636048551829.png

En alttaki komut satırını yazdım ve böyle bir görev başladı.

Aradığımız görev bu muydu?

Geri
Yukarı