Sürprizbozan Witcher 3 "Keira'nın Velendeki İşlerini Hallet" görevi nasıl yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Boşluk tuşu ile geçebilirsiniz o sahneyi. Şu anda birlikte olduğun kişi ile aranı bozmaz.
Hocam konu ile alakasız olacak biraz ama bir sorum var. Ben Keira ile o işe halletim ve Kaer e gönderdim acaba Triss veya Yenn i dışarda bırakıp bu kadınla yürüyemez miyiz? Veya onunla daha finalden önce farklı karşılaşmalarımız olacak mı?

Hocam konu ile alakasız olacak biraz ama bir sorum var. Ben Keira ile o işe halletim ve Kaer e gönderdim acaba Triss veya Yenn i dışarda bırakıp bu kadınla yürüyemez miyiz? Veya onunla daha finalden önce farklı karşılaşmalarımız olacak mı?
Hocam Kaer'e göndermek için bu sahnenin yaşanması lazım, değil mi? Ona göre davete gideceğim.

Hocam konu ile alakasız olacak biraz ama bir sorum var. Ben keira ile o işe halletim ve kaer e gönderdim acaba Triss veya yenn i dışarıda bırakıp bu kadınla yürüyemez miyiz? Veya onunla daha finalden önce farklı karşılaşmalarımız olacak mı?

Maalesef, sadece Triss veya yenle beraber olabilirsiniz.

Hocam Kaer'e göndermek için bu sahnenin yaşanması lazım, değil mi? Ona göre davete gideceğim.
Vallaha bende ilk kez oynuyom oyunu, baya iyi bu arada. Ben o işi yaptım, sonra iş bitiminde bana büyü yapıp uyuttu. Sabah kalktığımızda o görev yaptığımız adaya gidiyor oradan önemli şeyleri toplayıp kaçacak. Orada fazla terslemeden diyaloğa gir başlarda, sonra zaten diyalogta gelecek Kaer e git diye onu seç.

Yaşanmak zorunda. Adaya tekrardan gittikten sonra sırasıyla.
Notların neyle ilgisi var?
Radovid asla unutmaz.
Bu intihar.
Kaer Morhen'e git.
Bu konuşmaları seçmelisin.

Peki sonradan böyle bir buluşma şansı çıkıyor mu farklı bir şekilde bu cadıyla? Açıkçası ben bunu daha çok sevdim diğerlerine göre. :D

Kaer Morhen'de 1-2 kere daha karşılaşıyoruz. Sonra bir daha görüşemiyoruz.

Final kısmına yüksek seviye ile gittiğinizde çoğu oyun içi fight'a göre bile daha basit geleceği için Keira'yı pek aramıyor insan. Keira olmasa da olur, seçimleriniz pek de mühim değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı