Witcher 3 Kenarların Parlaması ve Kötü Anti-Aliasing

Andromeda262

Hectopat
Selam, Witcher 3 oynuyorum ve şöyle bir sorunum var: Oyunun Anti-Aliasing'i gözüme çok kötü gözüküyor. Fotoğraflardan ne kadar belli olur bilmiyorum ama zincir zırhlar falan da çok parlıyor gibi gözüküyor. Özellikle Witcher madalyonu gözüme çok batıyor. Anti-Aliasing açık ve keskinleştirme orta ayarda. Sabit bir şekilde durunca parlama olayı gözükmüyor ama özellikle oyunun başında giydiğimiz Kear Morhen zırhında bu sorun çok oluyor. İnternetten izlediğim videolarda böyle bir sorun yok, adamlar cillop gibi oynuyor ama bende neden böyle?

1620298512124.png

1620298619170.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı ve NVDIA Oyun Filtresi ayarlarından "berraklık" ile çözebilmiştim. Eğer AMD kartlarda da efekt ayarları var ise bu "berraklık" gibi bir ayarla çözebilirsin.

Aynı sorun bende de vardı ve NVDIA Oyun Filtresi ayarlarından "berraklık" ile çözebilmiştim. Eğer AMD kartlarda da efekt ayarları var ise bu "berraklık" gibi bir ayarla çözebilirsin.
Berraklık gibi bir ayar bir tek Virtual Super Resulation ayarı var. O ayar da bu ekran görüntüsündeyken açık haldeydi. Pek bir şey değiştirmiyor.
Sorunun çözümü yok mu arkadaşlar?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı