Witcher 3 konsol açmak başarımları etkisiz mi kılar?

Zannetmiyorum, Steam'de Witcher'ı deneyimlemedim ama Steam bu başarım politikasını bütün oyunlarda uyguluyor. Yani dediğim gibi, yapacağını yap, oyunu kaydet çık, tekrar gir. Tamamdır.
Ya da direkt olarak Atolye'den trainer bakabilirsin.

Ayı Setini Hearts of Stone'da olan rün yazıcısından hafif zırh yapıp kullanabilirsiniz bu arada, gerçekten güzel oluyor.

Aksiyondayken fazla işaret kullanan bir oyucuyum, bu yüzden de dayanıklılığın hızlı dolması önemli benim için. Benim de aklıma gelmişti öyle yapmak. Gerçekten iyi oluyor öyle.

Asıl sorum ise bildiğinizi üzere oyunda Witcher setleri var. Kedi zırhının büyük usta terfisinde zırhta iğrenç bir başlık var. Bu başlığı kaldırmak için konsola başvursam Steam başarımları etkisiz mi olur?
Konsol açmak, başarılara engel olmaz. Yapabilirsin yani.

İğrenç demeyelim o başlığa. Ayrı bir aura katıyor Geralt'a. Uzun zamandan beri Grandmaster Cat School Gear kullanıyorum, başlığı oldukça keyifli. Artık zevk meselesi.

Konsol açmak, başarılara engel olmaz. Yapabilirsin yani.

İğrenç demeyelim o başlığa. Ayrı bir Aura katıyor Geralt'a. Uzun zamandan beri Grandmaster CAT School Gear kullanıyorum, başlığı oldukça keyifli. Artık zevk meselesi.

Doğrudur hocam bende biraz daha video ve görseller bakınca fena değilmiş gibi geldi. Hatta biraz W2'yi hatırlatıyor. Oyunun başlarında da böyle başlıklı bir zırh vardı W2'de. Ama kabul etmeliyim arkadan başlıklı bayağı havalı gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı