Witcher 3 Küçük'ü hakla görevi nasıl yapılır?

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3 Küçük'ü hakla görevi, bulduğun belgeleri oku diyor ama bende belge falan yok. Envanterde de ne varsa okudum ama görev gitmedi.

IMG_20210329_173026.jpg
IMG_20210329_173019.jpg
IMG_20210329_173012.jpg

Görev eşyalarında o belgenin olması gerekiyor, eğer yoksa belgeyi bulamadın demektir. Küçük Şerefsiz'in mekanına tekrardan gir ve etrafı ara. Efsunger hislerini kullanarak elbette. Etrafı aradığında tuğladan yapılmış bir yapının parıldadığını göreceksin. Parlayan tuğlanın hemen sağında bulunan kolu indir ve gizli odayı aç. Belge orada olmalı diye hatırlıyorum.

Görev eşyalarında o belgenin olması gerekiyor, eğer yoksa belgeyi bulamadın demektir. Küçük şerefsiz'in mekanına tekrardan gir ve etrafı ara. Efsunger hislerini kullanarak elbette. Etrafı aradığında tuğladan yapılmış bir yapının parıldadığını göreceksin. Parlayan tuğlanın hemen sağında bulunan kolu indir ve gizli odayı aç. Belge orada olmalı diye hatırlıyorum.

Aard ile deniyorum duvar kırılmıyor.

@daghanmustafa, o duvar aard ile kırılmaz, çünkü orası görev için olan bir yer. Sıradan bir duvar değil yani. Hemen sağ tarafında bulunan kolu e tuşu ile çalıştır, duvar da açılsın.

Selam bu görev tamam Ciri'nin izinden görevi var ve ben Ciri'yi bulmak istiyorum hangi görevleri tamamlarsam Ciri'nin novigrad da olup olmadiğini öğrenebilirim.
Menüde en soldaki "sözlük" bölümünü kontrol eder misiniz?

Selam bu görev tamam Ciri'nin izinden görevi var ve ben Ciri'yi bulmak istiyorum hangi görevleri tamamlarsam Ciri'nin novigrad da olup olmadiğini öğrenebilirim.

Dosya Ekleri

• 16170406774795575219598205721236.jpg
    16170406774795575219598205721236.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:

Kont Reuven'in Hazinesi görevinden devam etmen gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı