Sürprizbozan Witcher 3 kurt adam görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben Witcher'ım. Hakim değilim. Bu tür kontratlarda yaratığı öldürmeyi tercih ediyorum.
Ben de öyle düşünüyorum. Hatta bazı seçimlerde sadece Geralt ne yapardı,ben bir witcher olsam nasıl yapardım diye düşünüyorum. Böyle düşünmek gerekirse iki katı parayı alıp soruştumayı bırakmak tam bir witcherin yapacaği bir eylem. Kimsenin ölmemesi de cabası😁
ben oynarken kadını öldürmesine izin vermiştim sonrasında gelip bu halimle yaşamak istemiyorum deyip kendisini bize öldürtüyordu. Aklında bulunsun işine yarar belki.
Kimsenin ölmemesi daha iyi bir son gibi geldi. Lakin oyunu çok beğendiğim için 3-5 kere daha oynayacağımı varsayıyorum. Bu tekrarların birinde mutlaka içimden ne geliyorsa onu yapacağım. Şimdilik amacım oyunu en iyi sonla en iyi şekilde bitirmek.
Ben Witcher'ım. Hakim değilim. Bu tür kontratlarda yaratığı öldürmeyi tercih ediyorum.
Henüz forumda yeniyim. Kuralları bilmediğim için ilk günden kısıtlama yedim. Bu mesaja yeni tartışma açmadığım için bile tekrar kısıtlama yiyebilirim😁.Sürprizbozan nasıl yapılır biliyor musunuz. Ben önceki yanıtlarımda "
" şeklinde yaptım yazıyla .Daha kolay bir yolu var mı? Mobil tarayıcıdan giriş yapıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı