Witcher 3 kurt adam ölmüyor

Wallywestrt

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar oyundaki kurt adamı öldüremiyorum. 10 dakika boyunca ölmeden savaştım ama hala can yenilemeye devam ediyor. Nasıl yenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Savaşa gitmeden önce, canavara ait bilgi toplaman gerekiyor. Çok iyi hatırlamadığımdan atıyorum. Mesela Kurt adam için şu yağı kılıca sürüp, şu potu içmen gerek ve can yenilememesi için şu yetenek ile vurman gibisinden detaylar var. Bunları bulmak için de, yanlış hatırlamıyorsam belge filan okuman gerekiyor.

Ayrıca bazı görevler de, belirtilen varlığı yakalama gibi şeyler de oluyor.

Son düzenleme:
Eğer farklı bir yol izlersen kurt adamı öldürmene gerek kalmıyor. Aslında burada suçlu tamamen kız kardeş fakat sadece kız kardeşi öldürüp oradan ayrılmaya oyun izin vermiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Gümüş kılıç, kurt adama karşı güçlü yağlar ve kurt adama karşı güçlü bombalarla halledebilirsin. Bomba ve yağ kullanımına alışılmadığında, kullanmaya gerekte kalmıyor gibi bir şey. O yüzden oyun başlarında bombayı istediğin tuşa atayıp kullanmaya bak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı