Witcher 3 laberkin görevi nasıl geçilir?

Igni ile yak, yanına fazla yaklaştırma. Patlayacağı sırada yuvarlanarak kaç.

Hocam önceden bitirmiştim oyunu, şimdi tekrar başladım. 4 level olduğum için çoğu skill açık değil. 2 yetenek puanım var Quen'i yükselteceğim muhtemelen Onlarla'da.
Dediğin sanki bana da olmuştu. Atın yanında durarak hızlıca yaratıkları kes. Tuş çıkacaktır. Hemen bastığın zaman görev ilerler.

Savaştayken, Efsunger hisleri ile baktığımda kırmızı yanmıyordu çevresi. Baydı görev o yüzden çıktım oyundan, sağolun tavsiyeleriniz için deneyeceğim tekrar girdiğimde. :)
Hocam önceden bitirmiştim oyunu, şimdi tekrar başladım. 4 level olduğum için çoğu skill açık değil. 2 yetenek puanım var Quen'i yükselteceğim muhtemelen Onlarla'da.

Savaştayken, efsunger hisleri ile baktığımda kırmızı yanmıyordu çevresi. Baydı görev o yüzden çıktım oyundan, sağ olun tavsiyeleriniz için deneyeceğim tekrar girdiğimde. :)

Ayrıca ben oynamayalı bayağı oldu, oldukça unutmuşum oyunu. Kendimi güçlendirmem gerek, zırh vesaire nereden satın alabilirim veya kazanabilirim?

Savaştayken, Efsunger hisleri ile baktığımda kırmızı yanmıyordu çevresi. Baydı görev o yüzden çıktım oyundan, sağolun tavsiyeleriniz için deneyeceğim tekrar girdiğimde. :)

Ayrıca ben oynamayalı bayağı oldu, oldukça unutmuşum oyunu. Kendimi güçlendirmem gerek, zırh vesaire nereden satın alabilirim veya kazanabilirim?
Zaten yapman gereken görev sağ tarafta görevler listesinde yazıyordur. Tek bir ata bakmayacaksın. Birden fazla ata bakacaksın. Aşağıdaki video 4. dakikadan sonra izlersen yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten yapman gereken görev sağ tarafta görevler listesinde yazıyordur. Tek bir ata bakmayacaksın. Birden fazla ata bakacaksın. Aşağıdaki video yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birkaç video izledim, bir süre savaştıktan sonra tekrar doğmuyorlar. Kılıca sarılmam gerek anlaşılan. :D

Birkaç video izledim, bir süre savaştıktan sonra tekrar doğmuyorlar. Kılıca sarılmam gerek anlaşılan. :D
O da olabilir. Dediğim gibi uzun zamandır oynamadığım için tam hatırlamıyorum. Hepsini kesmeyi deneyebilirsin. Ama bug yoktur :) Video'da o görevin nasıl yapıldığını bütünüyle gösteriyor.

O da olabilir. Dediğim gibi uzun zamandır oynamadığım için tam hatırlamıyorum. Hepsini kesmeyi deneyebilirsin. Ama bug yoktur :) video'da o görevin nasıl yapıldığını bütünüyle gösteriyor.

Bug yokmuş zaten, ben sürekli doğunca onlar dedim acaba seneryoda hata falan mı oldu. Meğerse normalmiş.

RTX desteği geldiği zaman ben de tekrar oynayacağım. Canım çekti şu an ama girmiyorum :) DLC gelecek diyorlardı.

İlk bitirdiğimde hayran kalmıştım, şimdi 2. ye oynuyorum. DLC'ler ile beraber bitirdikten sonra, RTX desteği gelince 3. ye de oynarım sıkılmadan. Ki oynayacağımda zaten, başyapıt, şaheser bir oyun gerçekten.

İlk bitirdiğimde hayran kalmıştım, şimdi 2. ye oynuyorum. DLC'ler ile beraber bitirdikten sonra, RTX desteği gelince 3. ye de oynarım sıkılmadan. Ki oynayacağımda zaten, başyapıt, şaheser bir oyun gerçekten.
Aynen öyle. Zaten oyuna hakim olduktan sonra daha çok sarıyor. 2. kez oynanışta daha çok sarıyor. Ben onuncu kez bitirdikten sonra saymayı bıraktım. Yani her yıl en az bir kere bitiririm. Tadı çok farklı :)

Aynen öyle. Zaten oyuna hakim olduktan sonra daha çok sarıyor. 2. kez oynanışta daha çok sarıyor. Ben onuncu kez bitirdikten sonra saymayı bıraktım. Yani her yıl en az bir kere bitiririm. Tadı çok farklı :)

O değil de profil resminizi görünce, yine o can alıcı karar aklıma geldi. :D

Geri
Yukarı