Çözüldü Witcher 3 meditasyon modu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aeronight

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Bolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
Cooler Master MasterLiquid ML120L V2
Asus Prime B450M-K II
ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB
XPG Gammix D35 2x8GB 3200MHz
ADATA Legend 750 500GB
Kioxia Exceria 480GB SATA 2x
ASUS TUF GAMING 650B 650W 80+ Bronze
İstediğim zaman meditasyon yapabildiğim bir moda ihtiyacım var. Eredin'le savaşırken ara sahne girdiğinde tüm iksirlerim etkisini yitiriyor ve meditasyon yapamadığım içinde yenileyemiyorum. Friendly Meditation modunu kurdum güzel işliyor ama yine de istediğim zaman meditasyon yapamıyorum. Bundan kastığım savaş içinde yapmak. Veya iksirlerimin tükenmediği bir mod vs.'de olabilir.

Çözüm
Dostum nexusmoddan baktın mı? Normalde savaşta meditasyon için bir kaç ayar gerekebilir. Farklı meditasyon modları dene.
Aslında Friendly Meditation modu bu görevi görüyor ama ara sahnede ne oluyorsa iksirlerim gidiyor. Sadece bahsettiğim sahnede oluyor.
Benim işime yarayan modu buldum. İşlevi simya sekmesine girdiğinizde meditasyon yapmadan simya araç gereçlerini dolduruyor. Linkini bıraktım.

Oyun sizin, zevk sizin ancak iksirler tükenmedikten sonra ne anlamı kalacak zorluğun? 🙂
Dostum oyunu en zor modda ve 100 level'da toksisite buildiyle oynuyorum. Ben iksir tüketmezsem sence nasıl hayatta kalabilirim? 8 kez Witcher 3 bitirmiş biri ve tüm buildlerle oynamış biri olarak söylüyorum. Ayrıca iksirden kastığım kaynatılmış özler aslında.

İstediğim zaman meditasyon yapabildiğim bir moda ihtiyacım var. Eredin'le savaşırken ara sahne girdiğinde tüm iksirlerim etkisini yitiriyor ve meditasyon yapamadığım içinde yenileyemiyorum. Friendly Meditation modunu kurdum güzel işliyor ama yine de istediğim zaman meditasyon yapamıyorum. Bundan kastığım savaş içinde yapmak. Veya iksirlerimin tükenmediği bir mod vs.'de olabilir.
Dostum nexusmoddan baktın mı? Normalde savaşta meditasyon için bir kaç ayar gerekebilir. Farklı meditasyon modları dene.

Aslında Friendly Meditation modu bu görevi görüyor ama ara sahnede ne oluyorsa iksirlerim gidiyor. Sadece bahsettiğim sahnede oluyor.
Benim işime yarayan modu buldum. İşlevi simya sekmesine girdiğinizde meditasyon yapmadan simya araç gereçlerini dolduruyor. Linkini bıraktım.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı