Witcher 3 meditasyon yaparken bunu şimdi yapamazsın uyarısı

better call saul

Hectopat
Daha fazla  
1606763420663.png

Meditasyon yapmaya çalıştığımda fotoğraftaki gibi bunu şimdi yapamazsın uyarısı alıyorum. Önceden istediğim gibi yapıyordum, akşama kadar beklemem gereken bir görev gelince böyle oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun dosyalarını doğrulamayı dener misiniz?

Eğer sorun devam ediyorsa, bir yerden bir yere tabelalar aracılığıyla hızlı seyahat yapmayı deneyin. Sonrasında tekrar meditasyon yapmaya çalışın.

Olmazsa muhafızların karşısında kılıç çekip kendinizi dövdürün. Veya bir yerden atlayıp ölün. Sonra tekrar meditasyon yapmayı deneyin.

Muhafızlar yerine köpeklere öldüm para gitmesin diye sanırım bir şey değişmez hızlı seyahat de yaptım hala aynı durum oyunun dosyalarını doğrulamadan kastınız ne tam anlayamadım.

Muhafızlar yerine köpeklere öldüm para gitmesin diye sanırım bir şey değişmez hızlı seyahat de yaptım hala aynı durum oyunun dosyalarını doğrulamadan kastınız ne tam anlayamadım.
Steam'den oyuna sağ tıklayıp özellikler kısmından oyunun dosyalarını dogrula.

Bazen takılı kalabiliyor suya dalmada da o sıkıntı oluyor suya dalmıyor bazen kapatıp açınca düzeliyor bu arada hareket ederken atın üstündeyken ve çatışma esnasında meditasyon yapmıyor.

Yok olmadı yine 1 dosya bulundu yüklenecek dedi yüklendi ama hala aynı hata 50 tane zeytin aldım kemirerek yaşam mücadelesi veriyorum can dolmuyor daraldım.
Tam olarak hangi görevdesiniz? "J" tuşuna basıp birincil ve ikincil görevlerin ekran görüntüsünü atar mısın?

Dediğin görevleri yapmadığın bir Save dosyan var mı? Varsa onu yükleyip tekrar dener mis.

Yaptım en başlardaki Save'lerden birinde sıkıntı olmuyor alkolhest kullanıldı tarzı bir mesaj geliyor ekrana meditasyon yapmak için alkolheste mi ihtiyacım var acaba.

Edit - alkolhest buldum hala olmuyor

Yaptım en başlardaki Save'lerden birinde sıkıntı olmuyor alkolhest kullanıldı tarzı bir mesaj geliyor ekrana meditasyon yapmak için alkolheste mi ihtiyacım var acaba.

Edit - alkolhest buldum hala olmuyor.

Meditasyon için alkolhest'e ihtiyacınız olmuyor alkolhest olunca iksirler falan yenileniyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı