Witcher 3 mod çakışması

akın_bey

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1660S
R5 3500X
ASUS B450M A PRO MAX
16GB RAM
CYGNUS V2 KASA.
Merhaba.
Witcher 3 mod kurdum fakat sürekli çakışıyor nasıl çözebilirim bu sorunu?
Script merger denedim fakat script bilgim olduğu için düzeltemedim.
Sanırım 25 mod sınırı varmış Witcher 3 de.

Bu mod mod limitini kaldırmak için.
Mod çakışmalarını da script mergerden yapabiliyor olman lazım YouTube'dan bakarak yapmaya çalış.

Gereksinimler kısmından indirmem gereken var mı yoksa tek sadece mod limit fix indirmem yeterl mi?

Mod yükledikten sonra DLC'leri görmüyor çakışan modları düzelttim sorun ne acaba?

Umarım modları elle kurmuşsunuzdur. DLC ile ilişkili modları kurarken yanlış kurulum yaparsanız DLC'lerin görünmemesi mümkün. Mod kurarken hepsini birden kurmak yerine teker teker kurup oyuna girip deneyin. Hangi modun hataya sebep olduğunu anlarsınız. Ayrıca oyunu Steam'den oynuyorsanız silip tekrar yüklemenize gerek yok. Mods klasörünü silin. Ardından Steamdeki "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula" özelliğini kullanın. Oyununuz eski haline dönecek. Son olarak tekrar söylüyorum. Vortex vb. programları kullanmak yerine modları kendiniz kurun.

Umarım modları elle kurmuşsunuzdur. DLC ile ilişkili modları kurarken yanlış kurulum yaparsanız DLC'lerin görünmemesi mümkün. Mod kurarken hepsini birden kurmak yerine teker teker kurup oyuna girip deneyin. Hangi modun hataya sebep olduğunu anlarsınız. Ayrıca oyunu Steam'den oynuyorsanız silip tekrar yüklemenize gerek yok. Mods klasörünü silin. Ardından Steam'deki "oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula" özelliğini kullanın. Oyununuz eski haline dönecek. Son olarak tekrar söylüyorum. Vortex vb. programları kullanmak yerine modları kendiniz kurun.

Evet elle kurmuştum fakat sanırım modlardan biri sıkıntı çıkarıyordu, sinir hastası oldum ama çözdüm sorunu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı