Witcher 3 nasıl para kazanılır?

Adını unuttuğum yere gitmek için gemi lazım. Kaptan da 1000 Gold istiyor. Bende 300 Gold bile yok. Nasıl para kazanırım? Ve oyunda konsoldan para hilesi nasıl yapılıyor, öyle bir şey duymuştum?

NPC'lerden görev al. Sürekli item topla bunları satıcısına sat. Örnek: Zırh bulduysan en çok parayı zırhçı verir. Ben bu şekilde gemiye geldiğim de 28K civarı kronum vardı.
Not: Bu videoda verdiğin 1000 kronu nasıl geri aldığını gösteriyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NPC'lerden görev al. Sürekli item topla bunları satıcısına sat. Örnek: Zırh bulduysan en çok parayı zırhçı verir. Ben bu şekilde gemiye geldiğim de 28K civarı kronum vardı.
Not: Bu videoda verdiğin 1000 kronu nasıl geri aldığını gösteriyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orayı lootlamadan gitmiştim oyuna gidince tekrar gideyim.

İlan tahtalarında 6 adet kağıttan sadece 1 - 2'sinin görev olması normal mi?
Diğer kağıtları da alıp okuyorum bu ne işe yarıyor?
Evet, normal. Adı üstünde bu bir ilan tahtası. Sadece işler olmuyor. Standart insanlar da bu ilan tahtasını bir şey asabiliyor. "Bu Tüccara Gitmeyin", "Leziz Yemekler" "Satranç Turnuvası" gibi. Bunları alıp okusak da bir fayda etmiyor tabii.

Evet, normal. Adı üstünde bu bir ilan tahtası. Sadece işler olmuyor. Standart insanlar da bu ilan tahtasını bir şey asabiliyor. "Bu Tüccara Gitmeyin", "Leziz Yemekler" "Satranç Turnuvası" gibi. Bunları alıp okusak da bir fayda etmiyor tabii.

Envanterimde bir sürü ıvır zıvır otlar, falan şey var satsam sıkıntı olur mu?
İksir malzemeleri vb.

Envanterimde bir sürü ıvır zıvır otlar, falan şey var satsam sıkıntı olur mu?
Ne çeşit bir "ıvır zıvır" olduğuna bağlı. Fazla otlarınız varsa satabilirsiniz fakat hepsini satmanızı önermiyorum. İksir yapımında yardımcı olurlar size. Onun dışında yüzük, şamdan, kılıçlar, zırhlar, öldürdüğünüz bazı canavarlardan çıkan elementler vs. satabilirsiniz.

Ne çeşit bir "ıvır zıvır" olduğuna bağlı. Fazla otlarınız varsa satabilirsiniz fakat hepsini satmanızı önermiyorum. İksir yapımında yardımcı olurlar size. Onun dışında yüzük, şamdan, kılıçlar, zırhlar, öldürdüğünüz bazı canavarlardan çıkan elementler vs. satabilirsiniz.

Envanterin başında ki ilk 3 kısımdaki eşyalardan bahsediyorum.

The Witcher 3 İpuçları - TeknoSeyir

Demircilik malzemeleri vb

Envanterin başında ki ilk 3 kısımdaki eşyalardan bahsediyorum.

The Witcher 3 İpuçları - TeknoSeyir

Demircilik malzemeleri vb
Oklar, kılıçlar satılabilir. Onun rün taşları ve gliflerin fazla olanları da satılabilir. Gümüş kılıcınızı ve zırhlarınızı bu rün taşları ve glifler ile donatmayı unutmayın. Faydası olacaktır.

Oklar, kılıçlar satılabilir. Onun rün taşları ve gliflerin fazla olanları da satılabilir. Gümüş kılıcınızı ve zırhlarınızı bu rün taşları ve glifler ile donatmayı unutmayın. Faydası olacaktır.

1.png

Oyunun başından beri biriktiriyorum bayağı item biriktide birkaç iksir malzemesi dışında satmayı düşünüyorum bunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı