Witcher 3 nasıldır?

Witcher 3 evet. Merak ettiğim oyunda bu 5 6 yıl olmasına rağmen hiç girmediğim hikayesi ile gram alakam olmayan oyun. Diğer indirimlerde almayı düşünüyorum ve Witcher 3 hakkında birkaç sorum olacaktı size. Abartıldığı kadar güzel mi? Bütün DLC'lerle kaç saat oynama sunuyor? Klavye mouse ile mi daha zevkli oyun kolu ile mi?
Soundtrack paketleri ne işe yarıyor?

Hikayesi çok iyi değil çünkü RPG oyunu uzun saatler süren RPG oyunlarında hikaye arka planda kalıyor ama her adımbaşı bir olayla karşılaşıyorsunuz ve yan görevleri çok iyi RPG oyunları seviyorsanız Witcher 3'ü de çok seversiniz.

4 kere bitirdim 570 saat oynadım dahası yok yakında CD PROJEKT RED' den iş teklifi alırım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    332,4 KB · Görüntüleme: 37
İyidir iyi, ama evrene direkt olarak W3’den başlamanızı tavsiye etmem. W2 oynanmalı bana sorarsanız, hala taş gibi oyun.

100-150 saat rahat oynayacaksınızdır. Tabii dümdüz ana hikayeden ilerlerseniz bu süre kısalacaktır. Yan görevleri oynamadan bitirmeniz biraz saçma olur zaten, oyunun yaptığı en iyi işlerden biri bu yan görevler.

Klavye ve mouse ile daha rahat olacağını düşünüyorum. Kol ile de bir sorun olmaz ama, ikisi ile de oynanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı