Witcher 3 New GAME+ için %99 Save dosyası

Emeğinize sağlık, yoğun uğraş var Save üzerinde. Kendi Save'lerim formattan sonra maalesef gitti. ben de, bu Save üzerinden oyunda ufak bir şey deneyeceğim. "gamesaves" klasörüne attıktan sonra oyun içerisinden "oyun yükle" seçeneğine gelince direkt gözüküyor mu Save yoksa ekstra bir şey yapmam gerekli mi? @212374

Direkt gözüküyor, sıralamayı tarihe göre yapıyor olabilir onu tam hatırlamıyorum.

Sizin save dosyası ile yeni bir oyun başlatacağım gerekli hazırlığı yaptığımda ama aklımda bir soru var. Aerondight'in levelini yükseltme şansımız var mı? Konsol ile ekledim leveli karakter ile aynı oldu ama hasarı düşük kaldı bunu ayarlamanın bir yolu var mı?

Sizin Save dosyası ile yeni bir oyun başlatacağım gerekli hazırlığı yaptığımda ama aklımda bir soru var. Aerondight'in levelini yükseltme şansımız var mı? Konsol ile ekledim leveli karakter ile aynı oldu ama hasarı düşük kaldı bunu ayarlamanın bir yolu var mı?

Düşman öldürdükçe hasarı artıyordu hangi seviyede aldığınızın pek bir önemi yok aslında. Sizin seviyenize göre ekstra bonus veriyor.

Bu dosyayı indirerek oyunu 0'dan oynamak istiyorum mümkün değil mi? Simya item vs gibi şeyler ile uğraşmak istemiyorum sadece hikayenin tadına varmak istiyorum.

• Bütün görevler yapıldı.
  • Bütün efsunger tehçizatları yapıldı.
  • Bombaların tamamı hazır.
  • İksirlerin tamamı hazır.
  • 4 tane kaynatılmış öz eksik bosslarını kestiğim için mutajen bulamıyorum.
  • Bulduğum bütün eski eser zırh ve kılıçlar sandıkta iris, zirael(Ciri'nin kılıcı),aerondight dahil.
  • Haritaların tamamı temizlendi.
  • Birkaç tane işaret levhası eksik olabilir.
  • Üretim şemalarında eksikler olabilir.
  • Ev yükseltmeleri ve rün yazıcısı yükseltmelerinin tamamı tamamlandı.
  • Bütün başarımlar tamamlandı.
  • Aard için Build yaptım gerekli iksirleri içerseniz 9700 aard hasarı var.
Eki Görüntüle 915775Eki Görüntüle 915777Eki Görüntüle 915778Eki Görüntüle 915779
Eki Görüntüle 915780Eki Görüntüle 915781Eki Görüntüle 915782Eki Görüntüle 915783Eki Görüntüle 915784Eki Görüntüle 915785Eki Görüntüle 915786Eki Görüntüle 915787Eki Görüntüle 915789Eki Görüntüle 915790Eki Görüntüle 915791Eki Görüntüle 915816

Ciri'nin kılıcını bu şekilde elde ediyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer Blood and Wine DLC'si varsa corvo Bianco'daki evinin altında simya masası bulunacak. O simya masasında ihtiyacın olmayan mutajenleri başka mutajenlere çevirebilirsin. Mesela belli miktarda kırmızı mutajeni yeşil mutajene dönüştürebilirsin. İnternette videosu vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı