Witcher 3 Next gen güncellemesi sonrası FPS çok düştü

S54337

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu Next gen çıkmadan önce 80-120 FPS oynardım şu an 60-80 FPS oynayabiliyorum aynı ayarlarda. Görüntü aynı bu arada. Grafiklerde bir değişim olsa anlarım da hiçbir değişim yok. Hatta DX11 ile oynuyorum. DX12'de aynı görüntü daha da kötü FPS.

Bu ayarlarda bi dene istersen next gen ilk çıktığında benim fps sorunumu çözmüştü uzun zamandır oynamıyorum ama hala işe yarar mı bilemem.

Dosya Ekleri

• witchersettings.jpg
    witchersettings.jpg
    373,8 KB · Görüntüleme: 120
Bu ayarlarda bi dene istersen next gen ilk çıktığında benim fps sorunumu çözmüştü uzun zamandır oynamıyorum ama hala işe yarar mı bilemem.
RTX'i kapatırsa Next Gen'in ne anlamı kalıyor?

Artı -1 Eksi
Oyunu Next gen çıkmadan önce 80-120 FPS oynardım şu an 60-80 FPS oynayabiliyorum aynı ayarlarda. Görüntü aynı bu arada. Grafiklerde bir değişim olsa anlarım da hiçbir değişim yok. Hatta DX11 ile oynuyorum. DX12'de aynı görüntü daha da kötü FPS.
Normal değil mi hocam sonuçta oyuna yenilik geldi.

Bu ayarlarda bir dene istersen Next gen ilk çıktığında benim FPS sorunumu çözmüştü uzun zamandır oynamıyorum ama hala işe yarar mı bilemem.

Hocam teşekkürler bu ayarlar ile eski FPS'e daha yakın. Bu arada sanırım görüntüde iyileşme var Next Gen'den sonra.

Bu bilinen bir şey zaten?

Bilgilendirme amaçlı yazmamıştım aslında. Amacım çözüm önerisi almaktı. Yanlış anlaşılmış.

Geri
Yukarı