Witcher 3 Next-Gen Update 14 Aralık'ta geliyor!

CD Projekt Red'in The Witcher 3: Wild Hunt gibi bir video oyunu için basit bir grafik güncellemesi yayınlayacağını düşünmüyorum fakat ücretsiz olan ve her oyun gibi ''yeni nesil oyun konsollarının'' hedeflenmiş olduğu bu grafik güncellemesinin devasa bir fark yaratacağını da düşünmüyorum.

Bu güncellemenin en büyük gelişmesi Netflix temalı bir DLC.

Grafiklerde ciddi bir ilerleme kaydedilmiş ve Netflix'ten esinlenilen bir DLC geliyor.

The Witcher 3: Wild Hunt'ı bir kez daha tamamen oynamanın zamanı geldi.

Yayını izleyemedim, DLC ayrı bir hikaye gibi mi gelecek? Yoksa kozmetik eklenti gibi şeyler mi eklenecek, tam olarak nedir olayı?

Dehşet olmuş grafikler. Şu an canlı yayındalar. 4. defa bitireceğim sanırsam.

İlk oynadığımda PS4 üzerinden maalesef 30 FPS bitirmiştim, şimdi daha fazla FPS ile Witcher zamanı. 😎

Manzaralar, su yansımaları vs. mükemmel duruyor.

Grafikler gerçekten çok iyi olmuş, bu grafiklerle Kaer Morhen manzarası nasıl olur acaba. 🤩

Yayını izleyemedim, DLC ayrı bir hikaye gibi mi gelecek? Yoksa kozmetik eklenti gibi şeyler mi eklenecek, tam olarak nedir olayı?
The Witcher'ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ''yayın özeti'' incelendiğinde, yayınlanacak olan Netflix içeriği için bu şekilde bir ifade kullanılmış:
''Netflix şovunun tüm hayranları için çok özel bir sürprizimiz var! Dandelion ve Nilfgaard askerleri için alternatif görünümlerin yanı sıra Geralt için yeni ekipman şemaları alabileceğiniz, diziden ilham alan yeni bir görevin keyfini çıkarın. Görev nedir? Şşşt! Spoiler yasak!''

Netfliz üzerinden yayınlanan The Witcher dizisinde iki sezon boyunca işlenen konular incelendiğinde, The Witcher 3: Wild Hunt video oyunu için eklenecek olan ''görevi'' tahmin etmek mümkün.

The Witcher'ın resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan "yayın özeti" incelendiğinde, yayınlanacak olan Netflix içeriği için bu şekilde bir ifade kullanılmış:
"Netflix şovunun tüm hayranları için çok özel bir sürprizimiz var! Dandelion ve nilfgaard askerleri için alternatif görünümlerin yanı sıra Geralt için yeni ekipman şemaları alabileceğiniz, diziden ilham alan yeni bir görevin keyfini çıkarın. Görev nedir? Şşt! Spoiler yasak!"

Netfliz üzerinden yayınlanan The Witcher dizisinde iki sezon boyunca işlenen konular incelendiğinde, The Witcher 3: Wild Hunt video oyunu için eklenecek olan "görevi" tahmin etmek mümkün.

Grafiklerin yanına böyle bir DLC'de çok güzel oldu.
Bilgi için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı