Witcher 3 Next Gen Update ile FPS düşer mi?

Düşmez ya alt tarafı renklere biraz daha kontrast eklemişler, keskinliği artırmışlar; grafik namına pek bir şey yok. Bu arada yarın indirilebilecek sanırım.

Grafik nanıma bir şey yok derken? Değişmeyen doku kalmamış neredeyse, bence bir oku patchnotes kısmını sallama!

Düşmez ya alt tarafı renklere biraz daha kontrast eklemişler, keskinliği artırmışlar; grafik namına pek bir şey yok. Bu arada yarın indirilebilecek sanırım.
Ben modlu oynardım ve grafik modlarından bayağı yüklerdim oyun çok daha iyi olurdu adamlar neredeyse her grafik modunu yüklemiş daha ne istiyorsunuz? Şimdi diyeceksin ki kendisi yapsaydı. Oyun 2015'de çıkmış yüzüne bakmasına bile gerek yok. Grafiği kendileri yapmak isteseler boşa masraf. Onun yerine "bedava" şekilde sana mis gibi güncelleme veriyorlar.

RTX kapalıyken oyun çok iyi her şey akıyor ama RTX açtığında... Nasıl 40FPS'i geçemiyorum çözemedim gitti. FSR2 var ama RTX açıkken gram etki etmiyor maalesef. Witcher forumlarında gezdim bazı NVIDIA sahiplerinde de DLSS işlevsizmiş. Aynı zamanda oyun içerisindeyken grafik ayarı yaparsanız oyundan da atıyor. Oyunu daha önce olan oyunun üzerine güncelleme olarak değil önceki oyunu silip bunu sıfırdan indirmenizi tavsiye ederim yoksa oyuna giremeden çöküyor. Gece saat 03'den beri uğraşarak bulduğum bir takım çözümler. Dokular falan gayet iyi olmuş ama şu RTX açınca 40FPS'i geçememe durumu biraz canımı sıktı.

Sabah bir heyecanla hemen güncellemeyi indirip denedim öncelikle şunu belirteyim DX11 de RTX ve DLSS seçenekleri yok ama oyun çok akıcı Yüksek/Ultra ayarlarda 80+ FPS oynanabiliyor hiçbir sorun yok. DX12 de ise RTX kapalı DLSS kalite modunda akıcı oynayamıyorum kasıyor ve donuyor. FPS ortalama 60 civarı gösteriyor yer yer 20'lere düşüyor.
Ekran kartım: RTX 2060S.

Sabah bir heyecanla hemen güncellemeyi indirip denedim öncelikle şunu belirteyim DX11 de RTX ve DLSS seçenekleri yok ama oyun çok akıcı Yüksek/Ultra ayarlarda 80+ FPS oynanabiliyor hiçbir sorun yok. DX12 de ise RTX kapalı DLSS kalite modunda akıcı oynayamıyorum kasıyor ve donuyor. FPS ortalama 60 civarı gösteriyor yer yer 20'lere düşüyor.
Ekran kartım: RTX 2060S.
Kaç GB güncelleme yapıyor oyun Next Gen için?

Yeni konular

Geri
Yukarı