Witcher 3 NG+'a Başlayamıyorum

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu bir kez bitirip NG+la tekrar bitirdim. Ancak tekrardan NG+ ile başlayamıyorum. Oyunun çıktığı ilk sene NG+ ile bitmiş oyuna NG+'la tekrardan başlayamıyormuşuz şurdaki konuya göre fakat sonradan patchlerle düzeltilmiş bu durum. Örnek olarak bu video 2017'de yüklenmiş ve NG+ ile bitmiş bir oyuna tekrardan NG+ ile başlanmış. Sorunum da bu bir türlü başlayamadım. İnternetten baktım biraz ama yine bulamadım. Aranızda bunu yaşayan oldu mu? Yardımlarınızı bekliyorum.

Eski sürümlere ait kayıtlarla yeni oyuna başlayamıyorsunuz diye biliyorum. Sizin durum da o sanırım. Yeni oyuna başlayın ve konsolu açarak eski kayıttaki eşyaları alın. Aynı şekilde seviye de atlayabilirsiniz.

Eski sürümlere ait kayıtlarla yeni oyuna başlayamıyorsunuz diye biliyorum. Sizin durum da o sanırım. Yeni oyuna başlayın ve konsolu açarak eski kayıttaki eşyaları alın. Aynı şekilde seviye de atlayabilirsiniz.

Hocam eski sürüm değil. Oyunu bitirir bitirmez tekrar başladım başka oyun oynayamadığım için. Yani sürümde bir değişme olmadı. Sadece NG+ ile bitirdiğim oyuna NG+ ile başlayamıyorum.

Arkadaşlar aynı durum bende de oldu PlayStation 4 üzerinden oynuyorum Oyunu normal olarak bitirdim ve yeni oyun + ya başladım bitirdim yeniden yeni oyun artıyı bitirmek istiyorum fakat kayıtlı oyunu yükle dediğimde bana bu kayıtdaki oyunun ana hikayesinin bitirilemediğini söylüyor oysaki ben bütün ek paketleri ve ana hikayei bitirdim oyuna başlayamıyorum böyle bir hata alıyorum Oyunda sadece Blood and Wine İkinci görevleri duruyor kaç tane onları yapmadım onları da bitireceğim deneyeceğim lütfen bana yardımcı olun çok minnettar olurum.

@İlkersrsy hocam galiba forumda yenisiniz. Benim mesajı alıntılayıp silip kendi mesajınızı yazmışsınız.

Ben buraya kendi sorunumu anlatmak için kaydoldum zaten o yüzden evet yeniyim
@Vasc Bana yardım edersen çok sevinirim sürümüm 1.62 ve iki kayıtıda aynı sürümde bitirdim

Son düzenleme:
@İlkersrsy hocam ayrı bir konu açmanız daha yararlı olabilir. Ayrıca forum kurallarını okumadığınız belli oluyor. Konu açmadan veya herhangi bir konuya mesaj yazmadan önce kuralları okumanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı