Witcher 3 Novigard Bölümünü Geçme

BarneY

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Witcher 3'te Novigard silah arkadaşları bölümündeyim. Triss'e Novigard'a yapacakları konusunda yardım et görevine geldim fakat bana alman gerekenleri almadan gelme diyor. Ne alacağım veya nereden alacağım hakkında bir bilgi verilmiyor nasıl geçebilirim bu bölümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende o bölümde baya bir kalmıştım. Saçma bir şekilde nereye gideceğini göstermiyor. Sonra bir şekilde belirli bir süre geçtikten sonra o bir kaç kişiyi almadan Triss'e gittiğimde aldıklarımla gitmiştik.

1 gündür takılı kaldım halen geçemedim. ne aldınız acaba aldıklarımda derken neyi kastettiniz

Merhaba. Witcher 3'te Novigard silah arkadaşları bölümündeyim. Triss'e Novigard'a yapacakları konusunda yardım et görevine geldim fakat bana alman gerekenleri almadan gelme diyor. Ne alacağım veya nereden alacağım hakkında bir bilgi verilmiyor nasıl geçebilirim bu bölümü?

Yan görevlerden Novigrad olanları yaptın mı? Kaer Morhen savaşına adam toplamadan önceki yardım etme işleri oldukça baymıştı beni de. Sanırım yan görevlerden yapacaksın o işi.

Dediğiniz şeyleri yapacağım şimdi.
14 Numarada tüccar gözükmüyor bi yanlışlık olabilir mi acaba ?

Dediğiniz şeyleri yapacağım şimdi.
14 Numarada tüccar gözükmüyor bi yanlışlık olabilir mi acaba ?
o civarda bir tüccar olması lazım, maske satıyor herhangi 2 maske alıp trissle konuşmayı deneyebilirsin
ufak bi evde kadın kıyafetlerı giyen bi adam var o satıyordu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buyur buradan bak

O görevi geçtim şimdi de ''Keira'nın Velen'deki meselelerine yardımcı ol'' aynı sorunla karşılaşıyorum. Bu oyun hatası mı yoksa yan görevleri yapma zorunluluğu mu ?

O görevi geçtim şimdi de ''Keira'nın Velen'deki meselelerine yardımcı ol'' aynı sorunla karşılaşıyorum. Bu oyun hatası mı yoksa yan görevleri yapma zorunluluğu mu ?
yan görevleri yapma zorunluluğu, şöyle düşün sen insanlardan yardım istiyorsun kear morhen için ama önce onların yardımını yerine getirmen gerek
yan görev listesinde ''an invitation from Keira Metz'' diye bi görev olması lazım onu yapman lazım
bu arada şunu söyleyeyim, sırf ana görevlerden yardırma oyunda aşırı güzel hikayesi olan yan görevler de mevcut

Geri
Yukarı