Witcher 3 Novigard Bölümünü Geçme

Yan görevleri yapmak için seçiyorum beni yönlendirmek için şehir tabelasına götürüyor tıklıyorum fakat başka bir şey çıkmıyor bu her görevde böyle. Hiçbir görevi yapamıyorum yani şu an tüm görevlerde şehir tabelasına götürüp bırakıyor nereye gideceğimi yada ne yapacağımı söylemiyor.
Var mı sorunun kaynağını bilen çözümünü bilen acaba ? @121228 @Umutcengiz35

Son düzenleme:
Gençler sırf bu sorunu çözümünü anlatmak için üye oldum. bu hataya sebep haritada ışınlanma sanırım. yabancı bir form sitesinde buldum çözümü. nedenini yanlış anlamadıysan trissle bi yer yakma görevinde ışınlanarak çıkmak. çözümüne gelecek olursak konsola

addfact(q302_completed)
addfact(q302_post_mafia_completed)
addfact(sq302_start)

bunları yazıp arada bug olup atladığın triss görevlerini yapıyorsun. (2 görev sanırım)

Gençler sırf bu sorunu çözümünü anlatmak için üye oldum. bu hataya sebep haritada ışınlanma sanırım. yabancı bir form sitesinde buldum çözümü. nedenini yanlış anlamadıysan trissle bi yer yakma görevinde ışınlanarak çıkmak. çözümüne gelecek olursak konsola

addfact(q302_completed)
addfact(sq302_start)

bunları yazıp arada bug olup atladığın triss görevlerini yapıyorsun. (2 görev sanırım)
Allah razı olsun hocam

Yan görevleri yapmak için seçiyorum beni yönlendirmek için şehir tabelasına götürüyor tıklıyorum fakat başka bir şey çıkmıyor bu her görevde böyle. Hiçbir görevi yapamıyorum yani şu an tüm görevlerde şehir tabelasına götürüp bırakıyor nereye gideceğimi yada ne yapacağımı söylemiyor.
Var mı sorunun kaynağını bilen çözümünü bilen acaba ? @121228 @Umutcengiz35
Witcher'da bu tür büyük bug'lar bulunmuyor. Eğer bir görev sizi tabelaya yönlendiriyorsa, o görev büyük ihtimal başka topraklarda olduğu içindir. Novigrad, Velen, Skellige gibi topraklar var. Görev hangi bölgedeyse o bölgenin üzerinde sarı işaret çıkar. Paylaştığım resimde sağ aşağı bölgede olduğu gibi sarı işareti görürsünüz. Mouse'un durduğu işaret. Sanırım Witcher'ın dünya haritasının olduğunu gözden kaçırmışsınız.

1617491241911.png

Ayrıca oyun Türkçe değil mi? Görev menüsü açıp, görevin üstüne geldiğiniz de detaylı anlatımı vardır. Onun içinde yine paylaştığım resimdeki yere girmeniz lazım.

1617491600472.png

Witcher 3 rehberlik videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Oyunu çok yanlış bir şekilde oynadığınızı düşünüyorum. Bu şekilde buglar ile karşılaşmanız da mümkün olur. Normalde hiçbir hikayeye etki edecek bug'ları olmayan bir oyun. Tek bir görev var sadece bug olması muhtemel. O da sizin bahsettiğiniz görevlerle alakalı değil.

Yeni başlayan oyuncular genelde görev sırasını ve sistemini takip etmeyi beceremediği için hep görevlerde bug olduğunu sanıyorlar. Bu yüzden rehberlere bakıp Witcher oynamak daha sağlıklı. Sonra oyunu sevemeyip bırakanlar oluyor :)

Son düzenleme:
Merhaba. Witcher 3'te Novigard silah arkadaşları bölümündeyim. Triss'e Novigard'a yapacakları konusunda yardım et görevine geldim fakat bana alman gerekenleri almadan gelme diyor. Ne alacağım veya nereden alacağım hakkında bir bilgi verilmiyor nasıl geçebilirim bu bölümü?
Merhaba bir ölüm kalım meselesi yan görevini yaparsanız olur

Bende sizinle aynı sorunu yaşıyordum yan görevleri yapın. Bir tane adaya gidecek siniz oradaki görevi yapacaksınız, bu görevi aramanıza gerek yok Keria'nın evinden cıkınca cinci bizi buluyor zaten. Sonra bunları yaptıktan sonra yan görevde tüccarın birini aradığımız bir gorev var onu yapın. Orada Keria'nın istediği bir malzeme var onu alıyoruz ve Keria'nın yanına gidiyoruz. Boylece görevi geçmis oluyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:

addfact(q302_completed)
addfact(sq302_start)

Hocam dediklerinizi yaptım ama gene olmadı yan görevlerde de bir şey çıkmıyor ne yapmalıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı